Ameliyattan sonra anne baba kardeşlerin dışında herkesin araması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ameliyat oldunuz arkadaşlarınız bir kaç akrabalarınız sizi ağradı geçmiş olsun için bir tek kardeşleriniz anneniz babamız aramadı ne düşünürsünüz?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• bende tek başıma unı. deyken burun amelıyatı olmuştum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arada kopukluk varsa ameliyat olduğunu nereden bilsinler

0|0
    0|0
    • Biliyorlar ya bütün sülale biliyor hemen hemen herkez geçmiş olsun aradı kopukluk yıllardan beri var sürekli küsüyorlar telefonda güzel konuşmuyorlar daha neler var neler

• Açmıyorlar ki açınca da iyi konuşmuyorlar ayrıca ben değil birisi için sorulmuş ben arkadaşlara anlattım istersen okursun yorumun için de teşekür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Üvey evlat olabilirmisin? Hasta düştüm gelmedim aney bari can verende gel de annene

0|0
    0|0
    • Doğurmakla anne baba olunmuyor ben değil başkası için sorulmuş bir soru bende öyle diyorum üvey evlat gibi davranıyorlar senin kız kardeşin oğlunu evlendirse herkeze isimli davetiye gönderirken sana isimsiz davetiye gonderip önüne atsa ne düşünürsün kendini değersiz hissetmez misin babanı anneni arasan sana he he he dese diğer çocukları aradığında he kurban olayım sana oğlum kızım dese ameliyat oluyor kardeşleri de anne babası da aramıyor böyle bişey var mı

• Ben olsam anne baba yerin koymam onları bana analık babalık yapmıcaklarsa niye doğurdular der evi terk ederim

• Mesela o kişinin çoluğu çoçuğu var eşi var 50 yaşında yillardan beri annesinden babasından hiç sevgi görmedi hep diğer oğlunu tuttu güzel yemekler yaptı digersine ise eski yemekler sonra o kar istanbula taşındı annesi babası yıllardır sen istanbula gittin bizi bırakıp diyip durdu kardeşleri ondan küsuyor hepsi 6 kişi onlarda 6 kişiyi tutuyor hep ona kızıyor o da söylüyor artık onları silecem diyor ama kenarda köşede ağlıyor ciddi ameliyat geçirdi herkez aradı onlar aramadı

• Demekki birşey yapmışım

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela kendimi haklı görüyorsam ne olacak

• Haklı ol ya da olma sonuçda ailen onlar. Evlenip gidene kadar he diyip avutmayı ögrenmelisin genc bayan =)

• Ben değil ayrıca onlar benim ailem değil ailem var mesela çocuklarım eşim var onlar yıllardır saçma nedenlerden küsüyorsa ne olacak herkeze gidip davetiye verirken bize isimsiz davetiye göndermek onların evlerine gidip suratlar beş karış kardeşlerimin çocukları selam vermeden odalarına çekilmsi annemi babamı aradığında ha diyip diğer çocuklarına kurban olayım sana diyip sarılıp öpmek ses çıkardığinda aylarca küsmek bu mu suçlu insan bilip bilmeden konuşmaları dogurmakla anne baba olunmuyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;