Bir ilin gelişmemiş olduğunu siz Nasıl anlarsınız?

Günaydııııııııın 😊😊 herkese öncelikle bol kazançlı huzurlu ve mutlu bir gün diliyorum sabah kahveleri içilmiştir diye düşünerek soruma geçiyorum o halde. Herkesin memleketi kendine güzeldir Türkiye'min her köşesini seviyorum ben fakat ilimizle ilgili baZı kötü yorumları duyduğumuzda şüphesiz bizde sana bayılmıyorduk deriz bende diyorum 😊 Sorum şu bir ilin geri kalmış olduğunu anlamanın yolları nelerdir?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çarpık kentleşmesi, nüfusunun azlığı, kanalizyon sisteminin olmaması, yapıların yenilenememesi, tiyatro, sinema gibi kültürel aktivitelerin izlenip uygulanacağı bir yer olmaması, kursların olmaması, parkların olmaması, spor salonunun olmaması , sporsal faaliyetlerin eksikliği, kültürel sanatsal ekonomik festivallerinin olmaması

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mesela şu an yaşadığım il ama köy gibi 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Köylere doğru yol yapılmaması, elektriğin sık sık gitmesi, sürekli altyapı çalışmasının olması, çarpık kentleşme, büyük şirketlerin orada fabrika tarzı bir şey açmaması vb. şeylerden anlayabiliriz.

1|0
    0|0
  • sanayisinden anlarim sanayisi ve ogrencisinden anlarim gelisen sehir ekonomik olarak gelismistir halki maddi acidan artik bazi seyleri asmistir ne bilim pc tv gibi ogrencisinden anlarim cunku okuyan coksa dusunen insanda cokdur dusunen insan sehrini gelistirir hem fikir olarak hem gelir olarak Şu an eskisehirde yasiyorum bir cok farkli goruslerle karsilasiyorum üniversite ve sanayinin etkisi diye dusunuyorm

1|0
    0|0
  • Sanayisinden

1|0
    0|0
  • Nüfusundan ;)

1|0
    0|0
  • İnsanlarından.

1|0
    0|0
  • yolları sokakları binaları sanayisi ile anlarım

1|0
    0|0
  • gelişmemesini tercih ederim koyler olmasaydı hala dogal bisey ler yiyemezdik

1|0
    0|0
  • eğer bir ilin altyapısı ve yolları iyi değilse bu il dünyanın en güzel ili bile olsa değersizdir..

1|0
    0|0
  • mimari yapısından kültürel faliyetlerinden insanların davranışlarından

1|0
    0|0
  • Küçük bir il ne kadar gelişebilir ki

1|0
    0|0
  • Insanlarin yasam tarlari

1|0
    0|0
  • Bayburt gibi bir yerse gelişmemiş demektir. :)

0|0
    0|0
    • Bayburt hiç gitmedim ama zaten bir sehri güzel yapan binaları sanayisi avmsi değil ki o şehri güzel yapan anılar yaşadığın arkadaşlarımdır bence 😊

• Ben gerikalmışlıktan bahsediyorum. Ekonomik olarak, mimari olarak, ya da turizm sektöründe gereken atılımı yapamayan, büyük çoğunluğu yoksul insanlardan oluşan illerden bahsediyorum. Anıların yaşandığı memleketin taşı toprağı altın olur o anıyı yaşayanın gözünde. :)

• Abaza ve kürt sayısından

0|0
    0|0
  • Kahvehaneleri kalabalik olur mesela.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de gelişmiş il vardı da biz mi gitmedik?

0|0
    0|0
  • Belediyecilik hizmetlerinden egitimden

0|0
    0|0
  • bir kahve yapanımız yokki :)

0|0
    0|0
  • nüfusdan misali bayburt 15-20 kişilik il ne kadar gelişebilir ki haritada yerini bile unuttum :D

0|0
    0|0
  • Yozgatlı mısın?

0|0
    0|0
  • Fabrikası olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!