Ateist biri ile sevgili olur muydun?

Soru baslıkta zaten 😂

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnancı ne olursa olsun, isterse beyaz peynire tapsın yine de onunla sevgili olurum.
    İnsanları ıkr, dil, din gibi ayırarak faşistlik yapmam.

3|1
    0|0
    • Beyaz peynire tapsın😂😂

• Sadece beyaz peynirle sınırlı değil ki ister bozuk paraya tapar, ister klimaya tapar, ister meşe palamuduna tapar.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 54

• Arkadaş olurum sevgili olmam.

1|0
    0|0
  • olurdum sorun olmazdı iyi anlaşırdık

1|0
    0|0
  • Hayır. Ateist olanda müslüman için aynısını söyler. Din ideoloji farkılılığı çok önemlidir eğer bu ilişkinin sonunu evliliğe kadar gidicekse. bir yerde çok büyük kavgalar baş gösterecektir. Düşünsene sen ALLAH aşkına diyiceksin kız diyicekki of Ne ALLAHı ya başladı yine gibi en basit örnek.

1|0
    0|0
  • Oldum ama olmaz olaydım
    Allahım tanımayan benim tanıyacak

1|0
    2|0
  • Müslümanlar için dinen yasaklanmış bir durum, inanmayanlardan uzak durmaları gerektiği, kuranda bir kaç yerde yazıyor

1|0
    0|0
  • Arkadaşken eğer inanmasını sağlarsam olabilir. Yeter ki inansın gerisi bir şekilde gelir... Abi nasıl inanmazlar aklım almıyor...

1|0
    1|0
  • Dini hayatına rehbet etmiş kişiler dışında herkesle sevgili olabilirim.

2|1
    0|0
  • neden olunmasın bir ilişkinin kurulmasında dinin etkili olması çok saçma. İnsan hoşlaşıyorsa felan olur yani. Tabi kim kimseye din hakkında karışmaması lazım.

1|0
    0|0
  • olurum neden olmasın 😂

1|0
    0|0
  • arkadaş oldum ama evlenmem öyle birinin çocuğumun annesi olmasını istemezdim.

1|0
    0|0
  • kimsenin dini beni bağlamaz. yeter o inanmadığı tanrı, ona kafam gibi kalçalar bahşetmiş olsun

1|0
    0|0
  • satanistle oldum.

1|2
    0|0
  • olurum ama bu çatışmalar yaşamayacağımız anlamına gelmez..

1|0
    0|0
  • olmam.

1|0
    0|0
  • Olurum.

Olmaz diyenlerin çoğunluğunda cehalet var yüksek ihtimal. Günümüzde ateist birisi ile teist birisinin yaşamı arasında hiç fark yok. Tek farkları birisi inanıyor birisi inanmıyor. Ancak insanlarda "ateistte her türlü pislik olur" bakış açısı ve önyargısı var sanırım. Farklı bir açıklaması olamaz eğer "sevgili olmam" diyen kişi dindar birisi değil ise.

2|0
    0|0
    • Yani inanclara saygisi olanla olunur ama benim cok yakin arkadasim ateistti ve surekli benim dinimi benim eleştiriyordu ve elestirirken mantıklı birsyde soylemiyordu benim herkese saygim oldugu gibi o kisininde olmalı herkes kendine kimene

• @Bayanngizlii evet haklısın. Zaten saygısı olmayan bir insanla beraber olunmamalı, inanca ya da fikirlerine göre değil. Saygısız bir insan dindar olsa da karşıt görüşe saygısız olur ateist olsa da, yani bunun inançla bir alakası yok. Saygı oldugu sürece sorun olmaz :)

• Oldum daha önce

1|0
    0|0
  • Olurum neden olmasın

1|0
    0|0
  • esim musluman ben egnostik yani dinsizim sknti yok

2|0
    0|0
  • herkesein dinine saygım var :) yani evet

1|0
    0|0