Orta Asya ve Türkler?

Genetiğimiz yüzde 80-90 oranında Orta Asyalı olmamıza rağmen dış görünüş olarak onlara benzememizin nedeni içtiğimiz su, soluduğumuz hava ve yediğimiz yiyeceklerdir. Orta Asyada yetişmiş bir domatesin Anadoluda yetişmiş bir domates ile aynı moleküler yapıda olmadığı aşikardır. Ayrıca biz Anadoluya göç edince düşünce şeklimiz de değişti. İnsanın düşünceleri de dış görünüşüne yansır sonuçta. Sizin görüşleriniz nedir bu konu hakkında?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi açıklamışsin sadece denden koyuyorum👏👏

1|0
    0|0
    • Bence şok saçma. Bizdeki Orta Asya genetiği en fazla yüzde ondur. Ayrıca düşünce gücü ile dış görünüş mü değişir 😂 Ben o zaman Brad Pitt olurdum. Soruda yazılanlar ço saçma.

En İyi Kız Görüşü

• İklime göre mutasyon hepsi bu

0|0
    0|0
    • Bence şok saçma. Bizdeki Orta Asya genetiği en fazla yüzde ondur. Ayrıca düşünce gücü ile dış görünüş mü değişir  Ben o zaman Brad Pitt olurdum. Soruda yazılanlar ço saçma.

Erkekler Ne Diyor 4

• Neyse ki Avrupalıyım :)
    Hiçte haz etmem kafası Anadolu'da kalan insanlardan :)
    Biraz kendinizi geliştirin, biraz kendinizi toparlayın, yeniliklere açık olun.

0|0
    0|0
    • Avrupa derken İstanbulun Avrupa yakasından söz ediyorsun sanırım 😂

• Yani diyorum sonuçta Doğu Avrupa ülkeleri de gelişmekte olan ülkeler. Batı Avrupalılar gibi gelişmiş değiller.

• Ben değişik kültürleri kendimde harmanladım, bu yüzden her kültürün dengelerini anlayabiliyorum, ama bunun avrupa ile ilgisi olduğunu sanmıyorum :)

• Hiç birimiz safkan değiliz

0|0
    0|0
    • Yine de genetiğimiz yüzde 80-90 Orta Asya.

• Genetiği %80-90 1 tane insan höster bakayım bana 🤔 kalmadı abla o oranlar. en babası %50

0|0
    0|0
    • Çevresel faktörler nedeniyle herkesin dış görünüşü değişti.

• Genetik kod değişti çünkü farklı genler girdi işin içine

• Ama yine de yüzde 80-90 Orta Asyadır genetiğimiz.

• Düşüncen çok saçma bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;