arkadaşlar beden eğitimi dersinden nefret ediyorum doğru düzgün koşamıyorum toptan da korkuyorum ilk iki ders sabahın köründe 5 tur koşuyoruz bahçede bişeyler söyler misiniz rahatlamam için :D

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• derde bak ya :D

1|0
    0|0
  • sevmeye çalış sporu yarın birgün iş hayatında fazla vaktin kalmayacak böyle seyler hep hatıra gibi kalır

1|0
    0|0
  • Önemli olan kaç beden olduğu.. Bana uyuyorsa sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Stres yapma. Kendini rahatlatan müzikler dinle. Sen onların hepsinden iyi koşarsın. Toptan korkma ağzı yok ki , yemez seni. O yüzden sportif olmaya bak. Kendini bırak spora, o seni yönlendirir :)

1|0
    0|0
  • Toptan uzak dur, koşuda en arkada koş :D

1|0
    0|0
  • Beden dersi deyince rahatlaman lazım senin aslında ama toptan nasıl korkar ki bir insan? :D

1|0
    0|0
  • benim en sevdiğim dersti salondan önce ısınmayı yapıyordum 40 şınav 2 set tamamdır

1|0
    0|0
  • Sakin ol, sadece koş

1|0
    0|0
  • rahat ol:)

1|0
    0|0
  • sım sıkı taş gibi dim dik dim dik 😂😂😎

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ay gerçekten sabahın köründe hoca 3-3-5-1 tur koşturuyordu ölüm gibi ama lise bitince özlüyorsun isyan etme 😂

1|0
    0|0
  • Ben cok seviyorum sende sevmeye çalış. 😂 En ondeyim ben 3 tur atinca diğerleri 2yi atiyo birazda sovuyolar yavas diye ama sporu seviyorum napayim

1|0
    0|0
  • Uyu böylece düşünmezsin

1|0
    0|0
  • Ayy bir zamanlarki bensin. lise kaca gidiyosun istersen mesaj at ordan konusak

1|0
    0|0
    • Yasadigim icin biliyorum. sakin kasma kendini. arkadas ortaminda nasilsan oyle davran.. kastikca batarsin
      Ben geen sen icin cok pismanim mesela benim yaptiklarimi yaprsan sende seneye ben gibi kendine m*l dekren bulursun😉

• arkadaş ortamım pek yok da, saol yine de :D

• Gitme okula

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;