Taciz ediliyorum yardııııım?

Taciz ediliyorum yardııııım ???
Arkadaşlar bugün 1 gibi babaanneme gitmek için metrobüse bindim babaanneme geldiğimde çantamın içinde bu kağıdı buldum be yapmalıyım? Bu kağıdı bırakmış birisi. Tedirgin oldum son cümlesinden :(

Güncellemeler:
Aslında sorum şu. Polise gidicem, el yazısından bulunma ihtimali varmı? eğer sabıka geçmişi yoksa bu insanın yinede el yazısı mevcutmudur poliste?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Selam kardeş,

Mevzu çıkartmasından korkuyorsun hemen kıçı başı kapat kardeş. Yoksa adam niyeti bozmuş baksana. Böyle çakallar var.

Neyse, korunma amaçlı diyorum; bak adam ne demiş? Vucudunun her yerini ezberledim diyor...
    Sen kapatsan ezberleyemez.
    Kör olasıca, nasıl bakar sana

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• ya sen bizi trollüyorsun ya da biri seni trollüyor :D babaannen yazmış olmasın :D

şaka bir yana göz yaşartıcı sprey al kalabalık yerlerde dolaş bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Köpek. Allah islah etsin.

0|0
    0|0
  • bir defa o erkek yazısı değil kız yazısı cınım :D hee gerçekten bir erkek yazdıysa korkmana gerek yok zaten kız gibi demekki :D

1|0
    0|0
  • bu ne la
    valla rezillik

0|0
    0|0
  • arkadaşlar göz yummayın. bu taciz, tecavüz olayında ses çıkarmamak aslında onlara daha cok ozguven verıyor. bence gerekli kişiler ile görüş. gittiğin mekanları, görüştüğün kişileri değiştir.

0|0
    0|0
  • Metrobüse yakın yerlerde takılma fazla o kadar kalabalıga girince cantana atılan notu bile hissetmemişsin. Anormal aslında ama bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • el yazısından bulamazlar ama metrobuste koyduysa kameradan tespit ettirebilirsin o şerrefsizi

0|0
    0|0
  • Vay ocye bak

0|0
    0|0
  • son cümleye kadar sıkıntı yok yani :D

0|0
    0|0
  • @ruscu_armi senmisin yoksa reis

1|0
    0|0
  • ilk cümleler neyse ama dediğin gibi son cümle facia olmuş! :/

0|0
    0|0
    • El yazısı ile bişi yapamazlar, ama kağıttaki parmak izi üzerinden bulabilirler bir ihtimal, tabi kayıtlarında o kişinin sabıka kaydı varsa.

• Kimbilir abazan bu kağıttan kaç kişinin çantasına atıyordur hergün.

0|0
    0|0
  • Evden çıkma

0|0
    0|0
  • Polisten bir yol olmaz göz yaşartıcı sprey al ve devamlı gördüğümün kişileri ve bakışlarını analiz et

0|1
    0|0
  • Tecavüz kaçınılmazsa gereğini yap sende ;)

0|0
    1|0
  • hemen Zaman kaybetmeden polise git.

0|1
    0|0
    • ya yok kamera vardır otobüste belki bulunur hangi otobu o saat te ordan geçiyor bulunur mobese den

• Polise gidicem, el yazısından bulunma ihtimali varmı? eğer sabıka geçmişi yoksa bu insanın yinede el yazısı mevcutmudur poliste?

• olma olasılığı var bu suçtsn ceza aldıysa daha önce belki parmak izi de vardır

• polise götürürsen el yazısından bulmna ihtimalleri var şüphelendiğin kişileri söylersin bir de

0|0
    0|0
    • Polise gidicem, el yazısından bulunma ihtimali varmı? eğer sabıka geçmişi yoksa bu insanın yinede el yazısı mevcutmudur poliste?

• osymnin son zamanlardaki sınavlarından birine girdiyse olma ihtimali var. diğer türlü şüphelendiğin biri varsa onu polise söylersin, onun el yazısına da bakarlar

• canım düzgünce yazıp numarasın bıraksa belkide bir şans vericektin ama aptal gibi abazalaşmış malo

0|0
    0|0
  • bu yazı bir bayan el yazısına benziyor
    mutlaka biri size şaka yapıyor..

1|0
    0|0
    • erkek kadın yazısını nasıl ayırt ediyorsunuz anlamadım? ben bilmiyorumda

• meslek icabı diyeyim
      ve bu kesinlikle seni üzmek isteyen veya sana eşşek şakası yapmak isteyen bir bayan işi

• Yarıldım ak ashjdaskdhjsafsdad

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 24

• eger araba çarpmış birisi gelip KizlarSoruyor adlı stede bunu sormayı tercih etmez direk hastaneye polise gider eger sende böyle bişey olsaydı ilk önce polise giderdin çantamda bunu buldum diye ayrıca sana bunu yapıcak kişi seni önceden bilgilendirmez ya bence sen çok enteresan birisin ve sen ruh hastasısın

0|0
    0|0
    • sen 99 dogumlu olarak ne yasadında ne biliyorsun?

• önce cevremdekilere sordum sakamı yapıyosunuz diye onlar olmadıgını daha yeni anladım herhalde polise gidecem

• oha ya bu insan dışı varlıkları öldürmek istiyorum, yalnız kalmamaya çalış..

0|0
    0|0
  • Erkek yazısı değil yalnız bu. Kadın yazısı :D

0|0
    0|0
  • Yok artik

0|0
    0|0
  • Önce ailenle paylaş , sonra polisle.
    Bu çok ciddi bir durum bence.
    Dikkat et kendine , eğer gerçekse.

0|0
    0|0
  • Berbat bu ne mk abazalara bak mk

0|0
    0|0
  • Troll'un hakkini verenlerden. Kendi yazip cekip atmis ks'ye taciz edildim diyor.

0|0
    0|0
  • silahlan minik bir çakı filan at çantaya veya şu göz yaşartıcı spreylerden filan gerekirse kullan

0|0
    0|0
  • Polise git.

0|0
    0|0
  • Polise git.

0|0
    0|0
  • Polise bildir

0|0
    0|0
  • Bayan yazısı bu sapığın kadın

1|0
    0|0
  • iste bu hesap bir bayan hesabı bile değil saçmalık

1|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle o kağıdı sen yazdın. Sonrada bizi trollemeye çalıştın.

1|1
    0|0
  • Bir daha babaanne yok sana assddf

0|1
    0|0
  • yazın güzelmiş

0|0
    0|0
  • kendinmi yazdin hohooggo

0|0
    0|0
  • Ohaaaaaaaa ohaaaaa ya

0|0
    0|0
  • Go to police

0|0
    0|0
  • İnananayımmı kızz

0|0
    0|0
    • inanın veya inanmayın diye paylasmadım, sizin basınıza gelseydi siz ne yapardınız polise gitmek dısında diye paylastım

• Kızlar Devam
    4
Yükleniyor... ;