Metro'da ağlayan bir insan gördünüz tepkiniz ne olur ne yaparsınız?

Seviyeli yorumlarınızı bekliyorum. Siz ne yaparsınız?

0|2
2751

En İyi Erkek Görüşü

• Devir kötü bacım ne oldu desek sanane be salak tepkisini alma ihtimali %85 o yüzden şiddet olmadığı sürece müdahil olmamak

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• yoluma devam ederim

0|0
    1|0
  • Ne yapabilirim ki tanimiyorum etmiyorum. Üzülerek bakar gecerim.

2|0
    0|0
  • Tanımıyorum maalesef birşey demezdim

0|0
    1|0
  • sorununun ne olduğunu sorar yardımcı olmaya çalışırım. hüngür hüngür ağlıyorsa tabi. köşede oturup göz yaşı döküyorsa sakince üzülür geçer giderim.

1|0
    0|0
  • çoktaşeyapmayın

1|0
    0|0
  • Bakarım anca. Toplumumuz bu konularda çok hassas. Yardım etsem linç ederler beni

1|0
    0|0
  • Tepkisiz kalırdım.

0|0
    1|0
  • Çokta şey yapmayız

1|0
    0|0
  • üzülürdüm yapabileceğim herşeyi yapmaya çalışırdım

1|0
    0|0
  • Uzaktan bakarım. Niye ağlıyo acaba diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Hayirdir gardas derim

1|0
    0|0
  • Pşşşt niye ağlıyon derim

1|0
    0|0
  • Hicbisey

0|0
    1|0
  • Banane

0|0
    1|0
  • ağlayan erkekse uzak dururum. nefret ederim ulu orta ağlayan erkekden. git evinde ağla... bayansa başına bir iş gelmiştir yanına yaklaşırım peçete uzatırım. merhaba yardımcı olableceğim bir konu varmı? iyimisin? diye sorarım. muhtemelen sanane be salak git başımdan !! diye bağırır. (tecrübe edildi)

0|0
    0|0
  • su bulmaya çalışırım ya da sorarım neyiniz var diye

1|0
    0|0
  • bakardım sonra giderdim

0|0
    1|0
  • O anki hislerime bağlı. Genel olarak o durumlarda kimsenin bir faydası dokunmaz. İçini boşaltması ve rahat bırakılması daha faydalıdır.

0|0
    0|0
  • Algida secicilige guzel bir ornek teskil ettim az once. Metro ve aglamak kelimelerini gorunce dedim herhalde yine Metro'nun muavinlerinden biri yolculardan birini aglatti.

0|0
    0|0
  • yardımcı olmaya çalışırım ama bu zamanda yardım etmek bile sakıncalı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 26

• Mendil uzatırım.

1|0
    0|0
  • yana giderim en azından bir mendil uzatmaya

1|0
    0|0
  • Çok da şeyapmam

1|0
    0|0
  • Hiç dikkatimi çekmez

0|1
    1|0
  • Nedense birgün böyle yürüyorum.. Parkın etrafından geçerken bir hanım kardeşimizi gördüm.. Başını önüne eğmiş ağlıyor. Emin olmak istedim. Arkadaşlara sordum ağlıyormu diye evet dediler. Yakın bir yerde emniyet vardı. Yanımda su vardı içmesini teklif ettim. Sorun kötüyse emniyete gitmesini hatta beraber gidebilceğimizi söyledim.. Derdini anlatmamıştı, onun gözyaşını dindirip konuşturmaya çalıştım başardımda.. İyide geldi.. Ama kalkıp eve gitti. Ogün bugündür merak ederim kimdi ve nasıldı diye.. Bir an gözümde depreşti. Ailevi bir durumdu. Rabb'im yardımcısı olur inşaAllah... 😔😔

0|0
    0|0
  • foto çok alakalıymış şimdiden ağlamam geldi metro kullanmıyorum ama onun iyi biri olup olmadığından emin degilim bişey yapmam belkide hayvan sevmiyen biri kötü biri illa gidip bişeylermi yapmam gerekiyo. kötü insanlar çok fazla ben insanlara güvenmiyorum gebersinler

0|0
    0|0
  • Derdini soruyorum. Sürekli yaptığım şey.

1|0
    0|0
  • İlgilenirim sebebini sorarım yapabileceğim birşey var mı diye sorardım

1|0
    0|0
  • aglasin banane.

0|0
    0|0
  • tesellı etmeye calısırım

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam.

0|0
    1|0
  • Sessizce belli etmeden ağlıyosa çaktırmam utanmasın diye. Ama baya hüngür hüngürse giderim konusurum yardımcı olmaya calısırım

0|0
    0|0
  • Ben de mendil uzatan insanlardanım. Anlatmak isteyen zaten mendili alıp konuşmaya başlıyor genelde.

0|0
    0|0
  • Abının bereye bıttım <3

0|0
    0|0
  • Mendil veririm, yapabileceğim bir şey var mı diye sorarım en azından

0|0
    0|0
  • Sebebini sorup, yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • Neyiniz var? Yardım etmemi ister misiniz?

0|0
    0|0
  • Git başka yerde ağla😜

0|0
    0|0
  • İlgilenmem şahsen bırakırım orda içini doksun

0|0
    0|0
  • Ağlama derim 😕 neden ağliyorsun diye sorarik yardimci olabileceğim bişey varsa yardim ederim elimden bişey gelmez 😕🙈🙈

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor... ;