Neden buradaki sohbet etmek isteyenler de genel bir Abazalık seziyorum?

Herkes gibi bende birşeyler paylaşmak için girdim bu herkesi dahil etmiyorum ama örneğin yorumunu çok beğendiğim birine takip yolluyorum sanki isterdik gibi bir dönüş oluyor.. bu kadar mı çaresiziz ya? Ya da direk adını soruyor , yaşını soruyor nereden? Yapıştırıyor.. görüşebilir miyiz? Heee gel yatıcam Allahım yarabbim tövbe tövbe.. ya bu insanlar mal mı kadar? Yeter ki kız olsun hemen at yatağa, ya da sanal işte ne olacak? Yok mu kaliteli insanlar be? Şöyle hayat görüşü olan gerçekten yön verebilecek , başka bir bakış açısı kazanadırabilecek?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• olay kız olsun da deli gibi asılalım diyen bir kitle var, kızın kim olduğu önemsiz, yaşasın nefes alsın yetiyor, kuzenim de burda bayan kendisi, neler geliyor hatta şurda yazanlardan bile çıkar eminim, cidden yazık dışarıda namus konusunda kül bırakmayan herkes sapıklıkta zirve

2|0
    0|0
    • Gerçekten böyle bakabildiğini z için mutluyum.. bunlar ne tarz yaratık anlamadım..

• Acınası işte malesef

• hem suçlu hem güçlüler, cidden komik...

Erkekler Ne Diyor 25

• Biz de bunlarla uğraşmaktan çürüttük bir yerlerimizi. Ele ele,%1'i bile kalsa sonunda niyeti bozuyor. Adam gibi adamlara lafım yok tabi. Yüzeysel takılın sitede.

1|0
    0|0
  • Öyle hissettirmeseler, muhtemelen sen de öyle düşünmeyeceksin.
    Herkesin bir dünya görüşü olsa, ortada bu kadar boş adam olmaz.

1|0
    0|0
  • birde bunların bir numarası vardır. çiçekli böcekli duygusal paylaşımlar yaparlarki kızlar kendilerine yanaşsın

1|0
    0|0
  • hislerin dogru cunku

1|0
    0|0
  • Kendi adıma kızlara bir şey hissetmiyorum. Ne bir kız arkadaşım olsun istiyorum ya da başka bir şey. Sorun olursa elimden geldiğince cevaplarım

1|0
    0|0
  • Herkes değil. Ama çoğu abaza.

1|0
    0|0
  • 😊😊geçmiş olsun
    Şimdiden kolay gelsin fazla kimseye güvenme burda

1|0
    0|0
  • Var elbet muhakkak denk gelecek şöyle düşün yanlış insanları eleye eleye doğru dostu sırdaşı bulmaya daha yakın oluyorsun

1|0
    0|0
  • kendinizi nimetten saymayın 2 abaza yazdı die

1|0
    0|0
    • Nimetten saymak mı? Sence böyle mi yani gerçekten? Burada erkek düşürmeye mi çalışıyorum yanı? Boşver Allah aşkına.. sanki sana asılan kızlar olmadı mı?

• hayırlısı olsun aklında.. kendini kullandırma ama çok da kasma.. sonuçta evlensen kocan da seni yataga atacak :D bu hisleri olabilir ama amacı bu olmasın ve bu konuda baskı yapmasın yeter

• 😉 teşekkür ederim..

• Genelde fazla vaktim olmuyor ama sizinle sohbet etmek isterim. Tanışmamız şart değil.

1|0
    0|0
    • Tabii ki konuşabiliriz.. ben yabani biri değilim 😊

• Öyle bir şey kastetmemiştim :)
      Hayatınıza yön verebilecek biri olmasam da güzel ve kaliteli bir şekilde sohbet edebiliriz.

• 😊 tamamdır o zaman

• sanki isterdik ne demek anlamadım?

1|0
    0|0
    • İsterik gibi..

• ahh ma faute je comprends que vous etes en france en ce moment

• ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

• hepsi yokluktan takma kafana

1|0
    0|0
  • Bosver be haci takma var ole sanal. alem normal karsila

1|0
    0|0
  • herkes aynı görüşlere sahip olsa veya kişilikler bir olsa zaten yaşamaya gerek kalmaz. kimisi öyle kimisi böyle.. konuşmaya gerek duyulan insanları seçmek gerek. yoksa o böyle şu şöyle, içinden cikamazsin

0|0
    0|0
  • İşte o benim :) buyrun sohbet edelim denemeden bilemezsin 😄

1|0
    0|0
  • gel konuşalım diyorum kimse mesaj atmıyor :/

1|0
    0|0
  • Arada çıkıyor

0|0
    0|0
  • engellersin olur biter ne kafa ütülüyosun? allahallah...

0|0
    1|0
  • realden bulsana

0|0
    0|0
    • Benim derdim birşey bulmak değil ki.. sadece bazı sorular var.. hayata dair onları soruyorum.. yoksa istesem Real de tabii ki bulurum

• şu an soracağım birşey Yok ama 🙈

• sorunların vardır ama

• Herkesin aynı olmadığını bilenler biliyor azınlıkta olsada seviyeli hoş sohbetli insanlar da var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok demek ki ne zorluyonuz 😂😂

1|0
    0|0
  • aynen katiliyorum sana bende dun bir konu hakkinda danistim malesf herkz bisylerin pesinde ne saniyorlar anlamiyorum hemen farkli sekilde konusmalr dirk yazmalr ne yani alt tarafi bir pylsim yaptm illa tniscksn ya da farkli nitle yaklsicksnz nereye gidiyor sonumuz bilmiyorum...

1|0
    0|0
  • ne bekliyordun? 😒

1|0
    0|0
    • Sohbet mi edecek örneğin? Adam olsun ya sapıtmasın

Yükleniyor...