Hic emar cektiren varmi?

emar cektiren var mı cektrkden sonra vucutta bir halszlk oluyormu? ben Şu an oyleymde?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence nerenin MR çekilmesi ile alakalı bir durum.. Şahsen ben defalarca çektirdim.. Örneğin 20 sene evvelinde belimi çıkarmıştım eh çocukluk aklı, tünel gibi bir şeye giriyorsunuz eğlenceli geliyordu.. :) Sonrada son 6 senedir defalarca beyin MR rına giriyorum halsizlikten ziyada tedirgin olma ve kapalı alanda kalma korkusu vs.. :) Yaşlandıkça insan daha ödek oluyor.. Bence sizinkide tamami ile psikolojik olsa gerek.. Umarım rahatsızlığınız uzun süreli olmaz. Zira hastane olayı ölmeden ölüm ben için.. sizede geçmiş olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çektirdim 3 4 sefer bişi olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• öncelikle geçmiş olsun acil şifalar dilerim Mr zordur hiç çektirmedim belki ama zor ve yorucu olduğunu duymuştum tomoğrafi çektirmiştim ama hem beyinden hemde akciğerden bazı sağlık şikayetlerinden dolayı ve Mr nazaran daha kısa ve çok yormuyor en fazla 3-7 dk arası sürebilir.

0|0
    0|0
  • 3-4 defa çektirdim. İlk seferinde oldu. Vücutla alakalı olabilir psikolojik bir ağrı olabilir. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Halsizliği bırak kulak gidiyor. Bam Bam Bam Bam Güm Güm Güm Güm Tak Ta Ta Tak kafa şşiyor. Beynim için çektirmiştim.

0|0
    0|0
    • evet ya halszlk girdi vucuduma

• nasıp olursa cektırıcem 1 haftaya kalmaz kanks

0|0
    0|0
  • Psikolojiktir bu tarz durumlarda vücut az bir radyasyon alır meyvedeki alkol gibi oturup 5 kiloda yesen sarhoş etmez çok küçük bişe yani

0|0
    0|0
  • Defalarca çektirdim ilaçlı çektirdi isen ilaçın etkilri olabilir

0|0
    0|0
  • O MR değilmiydi ya

0|0
    0|0
  • Yok. Olmuyor.

0|0
    0|0
  • BENDE ÇEKTİRDİM HİÇBİRŞEY OLMADI YANİ

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Kendim çekiyorum emar tomo teknikerim sorun varsa sor

0|0
    0|0
  • ben çektirdim olmadı. bence o halsizlik hasltalığından kaynaklanıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • çektirdim bir etkisi olmadı bende ama herkeste olamaz diye bişey yok ilaçlısının yan etkileri var

0|0
    0|0
  • evet oluyor normal, ayran iç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Allahtan ultrasona girmemişsin 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Çektirdim olmadı

0|0
    0|0