Bir insan Müslüman değilse dahi onunla arkadaşlık eder misiniz ?

Farklı cevaplarınızı bekliyorum farklı insanlar :)

0|0
1313

En İyi Kız Görüşü

• Elbette. Bir insanın diniyle, diliyle, etnik kökeniyle, milletiyle ve bunun gibi onlarca nedenden ötürü arkadaş olmazsın. Karakter, tavır, davranış vb duygularıyla arkadaş olursun.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın insan olmasına bakarım, dinine ırkına ya da siyasi görüşüne göre yargılamam!
    Zaten ayrımcılık yapanlar faşist ve yobazdır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Mümkünse Müslüman olmasın. Adamlara deistim diyorum "sus kaş. r ateist" diyor.😳😳

1|0
    0|0
  • Satanıst dısında hepsıyle arkas olurum

1|0
    0|0
  • ederdim kimsenin inancı beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık ediyorum zaten. Ama ona tamamen guvenmem.

0|0
    0|0
    • güvenmemenin nedeni ateist/agnostik olması mı yoksa birey olarak mı güvenmiyosun

• Hayır ateist olsa guvenirdim. Lakin arkadaşlık ettiğim arkadaşlar Hristiyan. Bir Hristiyana ve miseviye kesinlikle tam anlamıyla guvenmem. Mesela ellerinden asla bir yiyecek içecek ikram kesinlikle almam.

• Ederim tabiki, insanların inançları beni bağlamaz benim inancıma müdehale veya saygısızlık etmediği sürece.

1|0
    0|0
  • Arkadaslik evet, sevgili/evlilik hayir.

0|0
    0|0
  • pek çok gayrimüslim arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet ederim herkezin dini kendine varda hiristiyan arkadaşim

0|0
    0|0
  • Insan olsun yeter

0|0
    0|0
  • benim arkadasim var gayrimuslim olan

0|0
    0|0
  • Ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Anlaşabiliyorsak ederim. Ben hic bir zaman din konusunda karsimdakine düşüncelerimi söylemem. Oda soylemezse anlasiriz. Ama çoğu müslüman olmayanlar kendilerini üstün görüyor o yuzden geri*zekalilar sadece.

0|0
    0|0
  • ederim tabiki dini önemli değil. önemli olan insan olması. agnostik arkadaşımda var. çok iyi insan kendisi

0|0
    0|0
  • Daha iyi ederim

0|0
    0|0
  • Asgarî münasebet düzeyinde iletişim kurarim elbette. Ama sevmek veya samimi ilişki tesis etmek olmaz...

0|0
    1|0
  • oylesi daha ideal

0|0
    0|0
  • Benim yanımda dini kötülemezse , kötü yorumlar yapmazsa ve normal arkadaşlık kurarsa ederim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle daha çok hoşuma gider. Hem farklı şeyler öğrenmiş olurum hemde belki onu müslüman yaparsam sevap point kasmış olurum B|

0|0
    0|0
  • Hollandada çok arkadaşım vardı hristiyan, ateist vardı yani. İngilteredede var arkadaşım...

0|0
    0|0
  • ederim ztn bende müslümanlıktan çıkıcam yakında

0|0
    0|0
  • tuhaff

0|0
    0|0
  • ya türk kızı olmasın her türlü knk rahat ol :D

0|0
    1|0
  • farketmez, adam olsun yeter.