İnsanlardan soyutlanmış gibiyim?

çevremdekilerin genel kültürü yüksek olarak gördüğü biriyim.çevremdeki insanlarla (arkadaşlarımla bile) ortak noktamız çok az. konuşacak konu bulamıyorum. onların konuştukları ilgimi çekmiyor. yanlızken sorun yok ama insanlarlayken kendimi çok garip hissediyorum. soyutlanmışım gibi. arkadaşlarımın bahsettiği konuları anlamıyorum ve ilgimi de çekmiyorlar. yanlarında olmama rağmen aralarında konuşup gülüyorlar. yaptığım esprileri anlamayıp, içinde kullandığım bir sözcüğün ya da yerin neresi olduğunu soruyorlar. ben bir şey anlatınca bana bakıp peki deyip susuyorlar. ve farkında olmadan istemsizce kalplerini kırıyorum sanırım,çünkü ne demek istediğimi anlamıyorlar (bir şey anlatıyorum, bir şey soruyorlar cevaplıyorum, sonra yine başa dönüyoruz) ne yapacağım? insanlarla iletişim kuramıyorum :(

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• senin hedeflerinde ya da ortak bir hedefe bagli degilsiniz bu yuzden soylediklerini anlamiyorlardir ama ortak bir hedefiniz olsa bu insanlarla bir hayali gerceklestirmek ya da vizyon sahibi olmak gibi

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyeyim. dil bölümünde okuyorum. ben dillerin ortaya çıkışını merak edip sürekli araştırırken onların tek derdi kapağı ingilkizce öğretmenliğine atmak. anlatabiliyor muyum?

• senin dusuncen acikcasi benimde ilgimi cekiyor macar dilleri ve diger dillerin ortaya cikisi cok iyi anliyorum seni anladigimi bir kac ornekle aciklayim bir profosor mesleginde iz birakmak ister ama bagzi proforlerde parasi icin bu meslegi yapar veya ogretmenler ogrencilerine bir cok sey katmak ister ama bagzilari sadece parasini bilir

En İyi Kız Görüşü

• bilgi edin internetten sonra herşey e sende karış onların yaptığını yap asla kimse in kalbini kırma psikolojik destek de almalisin bence

0|0
    0|0
    • elimde değil. insanları da küçümsüyorum bilgilerine göre sanırım. benim yanıma gelme sebepleri bu kadar bilgiyi nasıl edindiğimi sormak için. onlara çok bilgim olmadığını söylüyorum ve gerçekten de öyle. ama onlar bilgisiz olduğu için beni çok bilgili görüyorlar.

• çok bilgili goruyorlarysa da ha iyi işte çok bulgiliymus gibi de davranabilirsin

• ama sen en iyisi yani temizinden psikolojik destek alman olacak tatlım ben kaçar

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben seni anlarım

0|0
    0|0
  • Somut olmak soyut olmaktan daha iyidir.

0|0
    0|0
    • insanlarla iletişim kuramazken nasıl somut olabilirim?

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;