Ben Arapları seviyorum. Suriye, ırak ve öbür arap ülkeleri birgün Türk topraklarına katılsa nasıl olur? Güzel olmaz mı?

Ben Türk Milliyetçisi biriyim. Dindar biride değilim. Tanıdığım Araplar genel olarak çok iyi insanlar. Araplar topraklarıyla ülkemize katılsa güzel olur. Türkiyeye bence Arap ve Araplardan zarar gelmez faydası olur bence. Keşke güneydoğuda doğuda kürytyler yerine Araplar olsaydı. Araplar bence iyi insanlar. Arap alevileri suriye nusayrileride iyi. Öbür Araplarda daha çok iyi. Dün a haberde ıraklı arap omar abdulsattar konuştu. Tipi, konuşması, hareketleri hoşuma gitti. Araplar bence iyi. Saddam, Kaddafi, Esad, Mursi bunlarda Arap d. d.

• GÜNEYDOĞUDA KEŞKE ARAPLAR OLSAYDI KURT YERİNE
    18%(2)28%(5)Oy Ver43%(3)
  • OLMASAYDI
    82%(9)72%(13)Oy Ver57%(4)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Araplar ülkeleriyle türkiyeye Türk bayrağı altına girse güzel olur bence. Sünni Araplarla zaten zamanı geldiğinde Türkiyeye katılacaklar. Araplar kötü insan derğiller. Keşke doğuda araplar olsaydı.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• A dedim

0|1
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ya trol sün ya da çok net söyleyeyim tarih ve analiz bilgin yok o nedenle lütfen araştırmanı, araplar ile neden bir ülke olamayacağımızı aksi halde bizim de suriye halline geleceğimizi anlarsın. Anlatmaktan bıktım artık o nedenle anlatmıyorum, araştır zira arapların bile kendi içinde birlik olmadıkları bir dünyada yarısı aç gezerken diğer yarısı lüks içinde iken sen kalkmışsın bunlar hep bir olacak da felan. Sen de ciddi anlamda bilgi eksikliği var o nedenle tavsiyem okuman, zaten araplar da bize katılmaz onların devlet yapısı farklıdır. Gelen suriye liler ile de konuşursan onlarında en kısa zamanda dönmek için can attıklarını görürsün, zira bizimle yaşamayı onlarda istemiyor. tv lerden bakıp yorumlarını veya bilgini şekillendirme gerçekler çok farklı zira sonra kandırıldım dersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Araplar haindir.. Anında satarlar adamı

0|0
    0|1
  • Düşüncesi bile saçma

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Arapların daha kendilerine faydaları yok. Bugün ilk dört halifeden biri yaşıyor olsaydı Müslüman çoğunluktaki ülkelerden ya Türkiye'yi ya da Endonezya'yı tebrik ederdi.

0|0
    0|0
  • Valla tatlı Arap sevgilimden beri ne yalan söyliyim ben de Arap kızlarına karşı aşırı bir sempati besliyorum ben de Türk milliyetçisi bir adamım keske şu an tatlı Arap kızımla evli olsaydım ya ne şu an bu sitede olurdum ne de bu kadar siniri Türk kızları çok basit ya ulankader Arap kızımı aldı benden lan !

0|0
    0|0
  • Biraz tarih okumalısın

0|1
    0|0
  • allah korusun..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;