Aleyna tilki'ye yapılan eleştiriler abartılmadı mı?

yaşı itibariyle giyimini ve alkollü ortamlarda şarkı söylemesini doğru bulmuyorum ancak
sesi pek çok şarkıcıdan daha iyi. Ülkemizde kötü sesleri, anlamsız şarkıları mecbur kaldığımız için dinliyoruz yalan mı?
kızın kıyafetlerini eleştiriyorlar ama dizilerde 18 yaş altındakilerin sevgilileri olması, yakınlaşmaları, açık ve kısa giyinmelerini eleştireni görmedim. Bunlar başka bir varlık mı?
az önce bir programdaki açıklamaları dinledim. Önce çocuk olduğunu söylediler sonrada yaptığı açıklamaya ''çocukça bir açıklama'' dediler. Bu kadar saçmalık olur mu? çocuk dediğin kişiden ne bekliyorsun?
Kız bir açıklama yapmış -çocuk reyonundan giyinebiliyorum- demiş. Doğrudur benim çevremdede var ama bu ifadeyi eleştirdiler. İstediği yerden giyinir ve bunu söyler kime ne? bunu eleştirende sözde yetişkinler.
ülkemizde şu an pek çok genç kız çok dar ve açık giyinebiliyor 18 yaş altı bunlar. Bunların ailelerine kimse laf etmiyor, kimse niye böylesin demiyor ama bu kız açık giyinince bir sürü eleştiri. Önce bir dön kendine bak
kızın baba tarafı rusya dan gelmiş sanırım bizim kızlarda bunu söyleyerek kendilerini rahatlatıyorlar. Fiziği rusyadan ondan böyle... Ordan burdan kız mı seçti sanki kıskançlığın bu kadarı başka kimde var?
bu kız yurt dışında olsaydı ve ingilizce şarkılarla çıksaydı ülkemizdeki çoğu kişi eleştiri yerine övgü sözcükleri sıralardı ama bu kız bizden çıktığı için anlamsız bir sürü eleştiri geliyor.
Eleştirilmesine karşı değilim ama bu kadar anlamsızlık niye

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• ''sesi pek çok şarkıcıdan daha iyi. ''

Bu noktaya kadar okuduktan sonra devamını getirme gereği duymadım. Ülkenin müzikten ne kadar anladığı malesef ki ortada.. :)

Not : Sesi berbat.

0|0
    0|0
    • bu paylaşımı yaptım çünkü görüşlerimi paylaşmak istedim.
      Karşılığında siz ise benim beğendiğim bir şeyi eleştirip üstü kapalı hakarette bulundunuz.
      Seslerin güzelliğini bir kenara bırakıp önce insan gibi saygı duymayı ve insan gibi davranmayı öğrenin :)
      zor değil gerçekten :)

En İyi Kız Görüşü

• Her seyin bir zamani var 16 yaşındaki bir kizin bu kadar unlu olmasi ilerde hayatini nasil etkiler bilinmez

0|0
    0|0
    • orası öylede kızın ailesi izin veriyor bu durumda bu kadar üstüne gidilmesini anlamsız buluyorum.
      Dizilerde 18 yaş altında kızlar öpüşüp sarılabiliyor bunlar oyuncu oluyor kimse çocuk demiyor. Ama bu kız anında 18 yaş altında bir çocuk oluyor eleştireceksek hepsine bakalım birine değil

• Ben sadece buna demedim zaten aman olursa olsun banane😃

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sesi güzel mi değilmi pek bilmiyorum ama annesi ve babası destek veriyor. sa acikcasi kızın hic kimse umrumda değil

0|0
    0|0
    • ailesi destek veriyormuş bu durumda bu kadar ağır eleştiri anlamsız
      genç oyuncularda 18 yaş altında baya açık kısa giyinebiliyorlar kimse bunlar çocuk demiyor ama bu kıza çok eleştiri yapıyorlar mantıksız bir durum var ortada

• haklısınız

• o kız bence cok iyi ya cekemmiyorlar ileride büyük yerlere geleceğinden eminim

0|0
    0|0
    • eleştirilir ama tutarlı bir şekilde. O kadar anlamsız açıklamalar varki ve bunu yetişkinler yapıyor çoğuda aslında düzgün bir şey yapmayan insanlar

• insanlar sadece oturdugu yerden konusmasını bilir bos ver o kızın yernde asla olamayacak insanlar onlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;