12 yaşındaki kıza TIR dorsesinde tecavüz etmiş ablasıylada ilişkiye girmiş 60 yaşındaki kişi insanlık nereye gidiyor?

Olay İzmir'de meydana gelmiş çocukların annesi babası boşanmış ve annesi hapiste 60 yaşındaki kişi 12 yaşındaki kız çocuğunu 1 yıl boyunca çeşitli aralıklarla tır dorsesinde tecavüz etmiş oda yetmemiş 17 yaşındaki ablasıylada 5-6 kere ilişkiye girmiş bu insanlık sizce nereye gidiyor?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• önce bu dünyadaki bütün erkekleri ilaçla hadım ediceksin. zorunlu bir hap ya da ilaç yapıcaksın düzenli olarak bak bakalım bu sapkınlıklar oluyor mu

0|1
    1|0
    • Bütün erkekleri biraz fazla olmadımı? Gerek yok sadece daha katı kurallar getireceksin yani cezalar bak yapılabiliyomu birdaha.

• Bu tür olaylara karışanlar ise kastın evet olabilir buda bir ağır cezadır işte kastım bu vb şeyler.

• umarım ülkemizde biraz da gelişme olur önüne geçerler pek ümidim olmasa..

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hayvanlık nereye gidiyor diyecektin galiba!!!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir yıl boyunca o iki kız neden polise ihbar etmiyor benim aklım almıyor. O yaştaki kızların bilmediği iş yok bu devirde. Gayet senden benden akıllılar. Neden bunca süre böyle bir olay karşısında susar bu kadın milleti?

0|1
    0|0
    • Ablası kendi isteği ile girmiş artık detayı nedir bilmiyorum annesi içerdne çıktığında sıkıştırıp kızın durgun tavırlarından şüphelenip öğrenmiş.

• öyle bir şey yok. kız 12 yaşında kendi rızası olsa bile suç 60 yaşındaki şerefsizde, bunlara yiyecek ekmek, su vermeyeceksin atacaksın hücreye kıvrana kıvrana gebersin it.

• ben hangi kelimeye acsam ağzımı ben hangı kelımeyi nereye koysam bilemıyorum gercekten tiksiniyorum böyle erkekelrden

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• insanlığın bir yere gittiği yokda bu tür sapık şerefsizler insanlık tarihi boyunca varolmuştur, önemli olan bunlara cezasını hakkıyla verebilmek şu an bu yönde eksiğiz.

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;