Yaptığınız delilikler neler?

Amaç gülmek 😏😏😏 anlatın o zamaan

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• 1-) ocak ayında 4 derce bir havada donla denize girmek
    2-) Sevdiğim kızın okulan 3 metrelik bir duvardan atlıyarak girdim bekçiyede söylemişler kızın yanına gittim kıza mesaj geldi bekçi farklı insanı arıyor diye kız sordu burdan çıkabilir misin diye evet dedim dışarda görüşürüz dedi bende baktım okulun sol tarafında bir duvar var aşa baktım aşır yüksek sonra sol tarafa baktım bir su deposu var böyle bir gece kondu catısı gibi bişiiyin üstünde oraya indim ordan su deposunun altında bekledim biraz sonra dedim gelen giden yok aşa indim koşarak uzaklaştım
    3-) bir günde 30 km yol yürüdüm =P
    4-) gecenin saat 23:00 da bir otoyolda böyle yol baya karanlık yalovada tırlar felan geçiyor o yolda hiç bir ekipman hiç bir şey olmadan şort tshirt ayakkabı kombiniyle 20 km pedal çevirdim çok korkutucuyudu =D

aslında daha çok var da neyse sonuç olarak delilik dediğimiz şey sonunu düşünmeden yaptığımız hareketler değil midir? işte bunların hepsi ve bir çoğu daha sonu düşünülmeden yapılmış şeyler =P

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızın tekini yolda hiişt hiişt gel buraya diye yanıma cağırmıştım kız geldi şimdi geldiğin yere düm düz hadi ordan olup git demiştim kız atar yapıncada saçını başını yolmuştum en son hatırladığım yerde ağlıyodu :SDFSA

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Kankamla gecenin bir vakti zifir karanlikta eski kiz arkadasim icin kandiraya gitmistik, her adim attigimiz yerde kopek vardi en son iki pitbull ve bir doberman gorunce geri donelim sabah gideriz dedim, iyiki de devam etmemisiz ileride cingeneler varmis :D

1|0
    0|0
  • Bir delilik yapmamak en büyük deliliğimdir
    Sokrates sözü gibi oldu ama... :D

1|0
    0|0
  • bir keresinde bana fazla para ittiren pizzacıyı arayıp yanlış bir adrese 50 tane pizza sipariş ettim :D

1|0
    0|0
  • Akillica bir hareketim olmasını 😂😂

1|0
    0|0
  • Yaptıgım bütün delilikleri aşk için yaptım yaptım neler yokki içinde değmedi ama

1|0
    0|0
  • bodrumdayken hıc tanımadıgım yanına gıdıp onunla evlenmek ıstedıgımı soylemıstım ıddaa soz konsuuydum kızda kabul etti noluyo ya demistim :D :D.

1|0
    0|0
  • mezarlık cinlerine küfür edip elimde iddaa fişiyle kupon istedim asdiasdlkş

1|0
    0|0
  • SEVMEK

1|0
    0|0
  • kızın popsuna tokat atmıştım bilerek :D

1|0
    0|0
  • ayrılırken aşık olduğum kıza ekmek arası gül vermiştim.

1|0
    0|0
  • Buraya üye olmak

0|0
    1|0
  • Müdürün odasından hoşlandığım kızın dosyasını çalmıştım

0|0
    0|0
  • kötü bı şakaydı.
    17-18 yaşlarındayız bı arkadaş sılahlardan anlamıyor dedık kuru sıkı tabancayla rus ruletı oynucaz 4-5 kişiyiz her o çocuğa yüklendı bırı gaz verıyor en cesur sensın dığerı yok ya o karkak felan derken ılk bu denerım dedi ama sılahşarjörlü yanı ılk atışta patlıcak zaten bu aldı şakağına uaklaştırdı ve patlattı. bı an öldü sandık saçlar felan şakak yanmış çocuğun kulağı 15 gün duymadı.
    yaptığımız pıslığı sonradan farkettık ama çok kötü şakaydı.

1|0
    0|0
  • lisedeyken edebiyat hocama ilan-ı aşk etmiştim :)

0|0
    0|0
  • Sinavdan 1 saat once hocanin yanina giderek soru sordum sinav kagidini gostere gostere caldim bir bok anlamadi mal ama iyi adrenalin olduydu sonuc 100 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• beni bilen bilir delilik yapmam ben akıllı olduğumda söylenemez :D

1|0
    0|0
  • Delilik yapmam

1|0
    0|0
  • Müdürün araba boyasını çizdim

1|0
    0|0