Televizyondaki türk dizilerinin sizce toplum (gençler) üzerindeki olumlu ve olumsuz etkisi nedir?

Benim fikrim.. cok basit konular işliyorlar.. senaryolar sıfıra yakin devamlı aynı konu.. zengin aileler içlerindeki yalan dolan ve aldatmacalar... bide mafya dizileri unutmamalı.. bu diziler yüzünden erkekler kendini mafya zannediyorlar.. kadınlar ise dışarda zengin adam arayışına girmişler ama sonuç aynı.. hayal kırıklığı... bu dizileri topluma empoze etmeye devam etmellerini temelli ediyorum..

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi dizi falan izlemiyorum kardeşim. Hepsi saçma sapan geliyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen yediler bitirdiler bizi geçen arkadaşım eşkiyadaki ilyas gibi geziyordu sokakta ensesine vurdum şaplağı kendine geldi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence türk dizilerinin hiçbir olumlu tarafı yok tamamıyla her şey hayal ürünü farkettiyseniz hiçbir kanalda normal asgari ücretle mütevazi bir şekilde geçinen mahalle dizisi falan olmuyor olanlarda hemen kaldırılıyor zaten.. İzlenmemeli diye düşünüyorum. Genelde yabancı dizi izlerim en azından gülüyorum

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birde zengin genc is adamlarin butun isi bir kiz uzerinde cevirmeye calistiklari entrikalar 😂😂 isi gucu birakmislar bir hatunun pesine dusmusler 😂😂

0|1
    0|0
  • yaz mevsimin de televizyon tamamen mantara bağlıyor. Ezel vardı zamanında... :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;