Sizce ne yapmalıyım bu konu hakkında fikir verin bana?

Merhabalar öncelikle söyleyeceğim gerçekten çok mühim ve akıla ihtiyacım var ben cinsiyet sonradan öğrenilmez doğuştan var olan birşeydire inanıyorum ve ben yıllarca tüm doktorlara gittik ve ben erkek doğmama rağmen kendimi kız gibi düşünüyorum görüyorum bu istemsizce tavırlarım duygularım düşüncelerim böyle neyse ailem falan herkes de biliyor ama ailem cinsiyet değiştirmeme sıcak bakmaktan çok değişirime inanıyor fakat 24 yıllık yaşanmış ve öğrenilmiş bir cinsiyet söz konusu değiştirilmesi zaten imkansız bir çok erkekle arkadaşlık ettim fakat son erkek arkadaşıma çok güvendim ve sevdim hem o yüzden hem de beni anlamadıkalrını düşündüğüm aileme inat olsun diye zina işledim hemde 1 değil 3 4 defa o çocukla birlikte oldum 2 yıl içerisinde cinsiyet değiştirip bayan olduğumda benimle evleneceğini söylüyor ama karı koca hayatımızın olmasını istiyor evlenmeden öncede ben de bir dönem dediğim gibi aileme kızgınlığımdan gaflete düşüp birlikte oldum açıkçası mecburum da ona ama inansam mı bilmiyorum kendisini asırlardır tanıyor gibiyim ve gerçekten çok seviyorum kalpler Allahın elindedir birbirine sevdiren odur derler ya aynı o şekilde ama beni kullanıp kullanıp ortada bırakma ihtimali de var hayatımın sonuna kadar ödeyeceğim bir bedelde sizce inanmalımıyım yol yakınken ayrılmalımıyım ne yapmalıyım not : 3 tane daha kısmetim var isteyen ama sevgilim var diye geri çevirdiğim fakat hiç biride aslında dengim de değil tahsil bakımından ileride sorun çıkması olasılığı da var?

• ayrıl oyalıyor yazık etme kendine
    0%(0)33%(2)Oy Ver100%(2)
  • ayrılma olan olmuş geri dönüşü yok zaten
    25%(1)17%(1)Oy Ver0%(0)
  • ayrılma zamana bırak belki dediğini yapar alır
    75%(3)50%(3)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
...
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstemsizce kahkaha attım.

0|0
    0|0
    • hahaha neden :)

• Seni zilli seni az değilsin tam kız olsaydn sen kesin şey olurdn anladın demii

• ayyy sorma Allah biliyor da yaratmamış demek ki :D kız olsam çoktan evlenmiş 3. yü doğuruyordum hatta :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;