Bir imam hatip lisesinden bayağı danışman öğretmen gözetiminde falan çekilen kısa filme ne diyorsunuz?

Şahsen ben imam hatipler kapatılsın diyorum, önceden 'Benden uzak oldukları sürece sorun yok' iyordum, ama yok, bu tip zihniyetler var olmamalı.

Bu ne lan? Ben ateist halimle dalga geçmek için parodi çeksem, bunun kadar uçuk, bunun kadar küçük düşürücü birşey olmaz heralde.

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Aynen kapatılması gerekiyor. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın demeyeceksin. Bugün dokunmayan yılan yarın seni sokar.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• atayizler nabıyonuz la :D soru saçma bence sonuçta heryerde olabilir saçmalıklar bazı ataistler de Allah affetsin Allah korusun diyoo

0|0
    1|2
  • İmam hatipler kapatılsın bu ne ya gözlerim kanadı zkskksls

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Saçmalık ya imam hatipler kapatılsın çok meraklı olan ünide ilahiyat okusun askeri lise yok artık mesela fetoymus fetoyu çıkaran zihniyet imam hatip tarikat zihniyeti mıdır yoksa askeri okullar mıdır o halde neden kapatılan askeri liseler oldu?

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • midem kalktı a* en son geçen trt de bir aşk dizisine denk gelmiştim 5 dk o zamn bu kadar kötü olmuştum

• Yabancı birine izlettim 'Şimdi bu video gerçek mi? Ben parodi sanmıştım' falan dedi.

Beni asıl irrite eden şey bayağı okul bandrolüyle, hocayla falan bunu çekmiş olmaları.

• Şeytan türbanlı ona güldüm😀

0|0
    0|0
  • yahu şu genelleme huyunuzdan vazgeçin artık. aynısı size yapılınca hoplayıp zıplıyosunuz.

0|0
    0|0
    • Yav bırak allasen, ne genellemesi? Salavatmatik gibi örnekler de gördük bunlardan, bir kişi da bana 'Ülkedeki imam hatiplerin nerden baksan %40 böyle değildir' diyemez.

Hepimiz biliyoruz bunların ne olduğunu.

Benim ablam bir sene bunlarla okudu lise 2'yi, Öncü Koleji'nin kız bölümünde. Anlattıklarına gülsem mi ağlasam mı hala bilmem. Ki 13 yıl falan geçti üstünden bunun.

Bu zihniyet yobazlıktan başka birşey değil. Geçiniz bu genelleme goygoyunu.

• o zaman şöyle diyeyim. bu zatı muhteremler imam hatipte aldıkları eğitimden dolayı mı bu haldeler? yani bunlar diğer liselere gidince iş hallolacak mı? (senin açından bakarak yazdım. yoksa sana tamamen katılmıyorum tabiki de).

• Yahu, ben tedrisatı hiç de matah olmayan bir anadolu lisesinde okudum, öküz olan orda da öküz oluyor.

Ama şunu yapacak kafada olmuyorlar en azından.

Senelerdir şu dindarlar İslam'ı belden yukarı alamadı, sürekli birilerinin belden aşağısı üzerinden müslümanlık pazarlamaya çalışıyorlar.

Bunlar bu kafada oldukça daha çook sürünür islam alemi. Sonra da suçu batılılarda falan bulurlar.

Yükleniyor... ;