Arkadaşlar Allah rızası için biri bana yardım etsin :( ?

Arkadaşlar Allah rızası için biri bana yardım etsin :( Özgüven sorunu yaşıyorum kendimi güzel bulmuyorum hiç okula gidiyorum insnaların gözüne bakamıyorum böyle herkes bana bakıyor tipimle dalga geçiyor hissediyorum. ünide sınıfta yanımda biri otursa hoca ona soru sorsa herkes o arada sizin sıraya bakıyor ya orda kendimi kaybediyorum böyle insanlar bana bakıp dalga geçiyormu vs diye nerdeyse bayılacam artık o dereceye geldi kesinlikle insanların yüzüne bakamıyorum artık özgüvensiz oldugumu düşünecek herkes delircem hayatımda hiçbirşey iyiye gitmiyor ne yapmam lazım cok mutsuzum :( ve bunu kimse bilmiyor arkadaşımda yok pek...

Güncellemeler:
tşkkrüler
öçö

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya ilk önce sağlıklisin değil mi, okuyorsun bir geleceğin var, çoğun da bu bile yok, herkes seni olduğun gibi kabul etmeli, güzel temiz giyinirsen efendi konuşursan, kim neden seni sevmesin, fazla düşünme, çok konuş, ben ne tipler gördüm öz güvenleri yerinde kimse birşey diyemiyor, eğer sen çok yakışıklı olsan ama aynı davransan insanlara gene dalga geçerler seninle, herşey bitek görüntü değil insan görüntüsüne konuşmasını giyimine hareketlerini katinca tam oluyor, davranış daha önemli

0|1
    0|0
    • ya ama şöyle bir sorun var gözlerime hakim olamıyorum nası desem biri geliyo benle konusuyo gözlerimi kısıyorum hemen böyle rahat konusamıyorum onu bir türlü aşamadım nası desem insanlar beni bu yüzden yorgun bitik görüyor gözlerim beni ele veriyor. eskiden gözlerim sayesinde sevglm olmustu sımdı o özelliğimide kaybettm.

• Hmm ozmn sen kişiye bakarken direk gözüne bakma mesela iki gözün arasına bak ara sıra başka yere rahat olmaya çalış sonuçta hepimiz insaniz

En İyi Erkek Görüşü

• eksi 10-derece havada 20km denizde yuz gor bak nasil bir adam oluyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Magmayı görmüşsün, hayırdır yani evrilmemiş maymun kalmışlardan mısın? Neden bu kadar aşağılık kompleksine giriyorsunuz. Sanki millet matah bişey gibi!

0|1
    0|0
    • ya ilk insan gibi kafa yapım var aaslında biraz bakımla tipim düzeltilebilir ama ne yapacagımı bilmiyorum yüzümü kirli hissediyorum hep

• Saçmalama... Bu kadarı da fazla ama cidden yardım alsan iyi olur.

• Aynaya gec ne kadar tatliyim sirinim filan desene ya sen😊 insan kendini begenmezse onu kimse begenmez zaten tatlim kendine guven dik dur. Kimse senden ustun degil ki pisirik olma atilgan gözü acik ol

0|1
    0|0
    • ya işte bir kere pısırık olduk sımdı bir anda açılırsam millet ne oluyo buna der

• Yavas yavas acil eskiden bende cok sessiz sakin biriydim baktim boyle olmuyor Şu an beni kimse tutamaz ortamin nese kaynagiyim. resmen :) kendini her zaman ustun gör cevreye takilma kendinle barisik ol. önce sonra zaten acilirsin

• inşallah ya of of :(

• Psikolojik bir sorun bence doktora git. ..
    Üstünlük ancak takva iledir. .

0|1
    0|0
    • ya sorun şurda doktora gittim ilac falan verdi ama o ilacta sersemletip kilo aldırıyormus ben zaten güzeleşmeye calısan biriyuim iyice bunalıma sokar

• of ya arkadaşlardan destek olsa tamamda onlarda kendi hallerinde

• Üzülme bu sorunu ancak kendi kendine çözersin

• Kimseyi önemseme senden farkları yok

0|1
    0|0
    • ya ama kimsenin yüzüne bakamıyorum böyle nası desem gözlerim takılı kalıyor sabitleşiyor mesela yüzümü kirli bulurlar diye

• Rahat olmaya çalış Her insan güzeldir ya Kasma

0|1
    0|0
    • insanlar öyle davranmıyor ama

• Takma onları aman salla ya onlar çok mu güzel Kendine güven bir şey olmaz

Erkekler Ne Diyor 1

• Spor yap kardeşim en iyi özgüven spordur ;)

0|1
    0|0
    • ya ama kafa büyük vucuda göre orantısız iyice büyümesin?

• Spor da kafa kası yapanı daha görmedim kanka :D

• :D ya kardeş bir düzeltsem şu sorunu artık rahatlicam kafayı yedim

Yükleniyor... ;