Regl' in doğallığı ?

Evet regl doğal ama doğal diye biz bilmek zorunda mıyız? Hayır. Saklayın kardeşim. İğreniyorum işte. Eee doğal diyip duruyorsunuz. Her doğallığın alenileşmesi mi lazım. Gidin evinizde yaşayın ama ortalığa dökmeyin. Emin olun erkeklerin çoğu böyle düşünüyor.

Güncellemeler:
Bazı özgüven problemi olanlar lafını etmiş cevabından korktuğu için kaçmış. Vay be ne kadar medeni cesaret isteyen birşey! Q!!

0|0

En İyi Kız Görüşü

• regl olmaya bayılıyoz bizde ay nasıl hoşumuza gidiyor sorma
    yıllarca kadınlar sırf bu yüzden utanarak yaşadı mecbur muyum ben senin yüzünden utanmaya!
    mecbur muyum markette çekinerek ped almaya!
    yaratan böyle uygun görmüş, her kadın regl oluyor bir süre.
    Senin hoşuna gitmeyen durum için ben karın ağrısı çekiyorum. Cinselliğe gelince, çocuk sahibi olmak isteyince kadınların peşinde koşuyorsunuz. Buna mı mideniz bulanıyor!
    bu mu sizi rahatsız ediyor evlenme o zaman, hiç bir kadınla ilişkiye girme!
    senin şahsi mide bulantın bizi ilgilendirmez!
    Regl doğal bir durumdur. Bu bir hastalık değil kadınların sağlıklı olduğunun göstergesidir. Ve bizler bunu rahatça söylerizde, gösteririzde
    miden bulanıyorsa uzak dur kadınlardan zorla kolundan mı tutttuk sanki
    ne bu havalar !

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mahremiyetleri bile insanlara normalleştiriyorlar.

0|1
    0|0
    • aynen

• Bunuda hemcinslerimin yapması kötü. Kadına özgürlük safsatası altında feminizmi insanlara empoze eden sistemin gönüllü köleleri bunlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Durduk yere gelip sana söyledikleri falan yok herhalde.

1|0
    0|0
    • Bana söyledikleri yok ama yok regl takı sergisi yapmışar yok bilmem ne. Kızlar iğrençleşti iyice artık utanmaları da kalmadı

• Onu ben de gereksiz buldum.

• sevgilim bile bilir belki tedayina gerek yok ama herkesin blmesne gerek yok cidden ne gerek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaten durduk yere gelip kimse söylmemez, bir sebabi varsa söylesin abartılacak bir olay değil dünyanın yarısının olduğu diğer yarısının da çoğunun ne oluğunu bildiği yenilenme olayı.

0|0
    0|0
  • Yoooo çoğu öyle düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • Kim söylüyor ki sana?

0|0
    0|0
  • durduk yere kızlar sana ben regl dönemindeyim falan mı diyor
    her kız saklıyor zaten

0|0
    0|0
  • Regl ortalığa dokulmuyor zaten

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|0
  • doğal bı mevzu coğu kadın saklar burda gızlı uye olarak yardım ısteyebılır bu normal. ama sergı her gun orkıt reklamıda sıktı benı

1|0
    0|0
  • piyasada şuanda 10 dan fazla regl dönemi ile ilgili reklam vardır. O kadar normalleştirdiler ki artık hakikaten baydı.

0|0
    0|0
  • bence zorunda degılız

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;