Çok sevdiğiniz birinden ayrıldıktan sonra o acıyı nasıl yok etmeyi başardınız?

Sevdiğiniz, evlilik hayalledi kurduğunuz biri artık sizi istemiyor ve gidiyor. Başkasına dokunacağı düşüncesi sizi delirtiyor değilmi? Başkasınla telefonda görüşcek olması ve ona hissleri olması.. içim parçalanıyor ruh gibiyim. Çabaladım peşinden koştum ama soğmuş benden.. olmaz.. onca yaşanmışlıklar, benim için ağlamıştı beraber sarılıp ağladık. Nasıl bırakır?

Güncellemeler:
😪😪😪😪😪
:|

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• zaman bıraktım

1|0
    0|0
    • Peki zamana bırakırsan düzelebilirmi?

En İyi Kız Görüşü

• Hiç kimse senden daha değerli değildir, gözümüzü açıp kapayana kadar geçen ömürde, yarın öleceğiz. Yaşarken o acıyı atlatmak çok zor geliyor ama atlatılıyor. Ek olarak;
    Sezen Aksu- Geçer dinlenebilir. Gerçekçidir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çok basit hiç sevmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bırakır. hayatının kazıgını yemıssın. bu donemde sana verebılecegım en ama en buyuk tavsıye şudur. kafanı baska seylerle oyalaman,
    kursa basla, spora basla, evını temızle, camları sil örgu ör, yanı yapmadıgın erteledıgın planladıgın her ne varsa onu bu donemde yap...
    aglarsın aglayacaksın ama gececek...

1|0
    0|0
  • ben hala unutamadım rüyalarımdan çıkmıyor ama istemedi çünkü ben ona layık değilim çünkü o zengin ve şımarık bense tam tersiyim. Zorla olmadı olmayacak ben başkasının o başkasının olacak ama ne yapalım hayat işte..

1|0
    0|0
  • İnsanoglu işte napcagı belli olmuyor

1|0
    0|0
  • Gercekten cok sevdiysen ve bircok sey paylastiysan o aci icinde hep yer alir.. Gecti dersin bu sefer kurtuldum iyiyim artik sonra onu hatirlatacak bisey cikar karsina en basa sararsin..

1|0
    0|0
    • Öyle ama o da çok seviyordu nasıl bırakabilir, kırdım onu biliyorum ama zamanla özlermi sence öfkesi yatışınca? Çok düşkündü bana..

• Bekliyelim... 😔 Benim daha önceki ilişkimdede öyleydi ama ben çabaladım o soğudum bırak git dedi, sonra geri dönmek istiyen o oldu yaklaşık 3 ay sonra , ben o zamanda hiç pas vermemiştim geldiğinde arladaşca deniyelim dedim hislerim kalmamıştı çünkü sonrada ona umut vermek istemediğimi ve üzmek istemediğimi söyledim ve bitdi. Ondan dolayı umudum var, sonuçta erkekler kaybetdiklerini sonradan anlıyorlar 😞

• Evet ama gec kaliyolar..

• sanırım yakında bende öyle olucam ona vazgeçilmez olduğunu farkettirdim sürekli kendi dediklerini yaptırıyo o benim dediklerimi yapmıyor gitmeye kalkıyo ufak bir hata oluncada benden yana. napcam ben :( seviyorum gitsin istemiyorum

1|0
    0|0
    • Onunla konuş. Geç olmadan..

• Zaman her şeyin ilacı canım. Seni istemeyen biri için kendini üzmene değer mi?

1|0
    0|0
  • zamanla unuttum ben bes yil sonra falan evlendi iste...

1|0
    0|0
  • Zamanla hissizleşiyorsun geçmiyor başta ama ölmüyorsun da

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;