Üniversite ortamı hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar öncelikle beni tanıma imkanı bulan bütün erkekler, sen çok rahat ortam kurarsın diyorlar. Bazıları kızlar farklı seviyor diyip kızlarla ilişkilerimi tanrılaştırıyor. Açıkçası durum bunun tam tersi.

Ben hazırlık okuyorum. Zorunluydu. İstesem geçerdim. Sınıfta en iyi ingilizce bende diyebilirim. Ayrıca yaratıcı bir insanım.

Örnek veriyorum; bugün Ukraynalı hocamız elimizdeki kalemin ne işe yarayabileceğini merak etti. Herkes yazı yazmak dedi. İlgi çekmeye çalışan insanlar ise adam öldürmek dedi. Her şey tamam. Ben gözlerimin kapalı olma durumu ihtimalini göze alarak kalemi etrafımı tanımak için fırlatırım ve çarpma sesi ve zamanı ile ilgili olarak ortamımda söz sahibi ve bilgi alma imkanı tanıyabileceğimi söyledim. Bunu da ingilizce aktarmayı düşünürsek insanlar şaşırdı. Sınıfta da gerçekten güzel kızlar var ve bunların ikisini bugün bana bakıp dalarken yakaladım.

Kısaca; farklıyım. Ama bir kızı ya da topluca grupça insanları nasıl kahve içmeye çağırabilirim bilmiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • Alanya disko votka yapistirrr

    0|0
    0|1
Yükleniyor... ;