antalyaya hıc geldınızmı? sızce nasıl bır sehır ınsanları nasıl?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Antalya aşığı bir insanım ben, Şehir o kadar sakin o kadar özgür bir yaşam felsefesi var o kadar güzel bir medeniyeti ve kültürü var ki her ne kadar doğruların içinde yanlışlar olsa da elbette ki antalya da da mevcut lakin bir genç neslin yaşayabileceği en özgür ve en güzel şehirdir antalya,

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum Alanya - Oba mevki tarafında yazlık var. Ortalama 8, 9 kez gitmişimdir. En son 17 yaşımda da bir arkadaşımla Konyaaltı'na tatile gitmiştim. Çok sıcak bir yer. Suya girip çıktıktan sonra bile ter basıyor. Çoğu kişi birader diye konuşuyordu. 25 yaşımdayım, 17 yaşımdan sonra gitmedim ama eskiden hep böyleydi :) Sonra uyuşturucu içen kesim genelde peynir adı verilen eroini içiyor çünkü Zeytinköy'de diğer illere göre en az 2, 3 kat ucuz satılıyor. Esrar alana kadar onu alalım daha iyi kafası var diyorlar. İnsanları yanlış anlama ama çoğu öyledir biraz kaypak :) Tabi ki iyileri vardır ona sözüm yok ama İstanbul'un adamından daha beterler. Çok şükür bir Ankara'nın merkezinde, farklı hayatlara giren insanlar olduğumuz için kötüyü ayırt edip uzaklaşıyordum. Beni kandırmaya bile çalıştılar ama bizde Ankara çocuğuyuz :) Pek yaşanacak yer değil sıcaklığından dolayı.

0|1
    0|0
  • İnsanları iyi değil de kendisi iyi bir şehir.

0|1
    0|0
  • ölürsen üzerine bir avuç toprak atmazlar, milliyetçi diye geçinip almanlar gibi yaşarlar, garibe bir tas yemek yedirmezler on tane köpek beslerler, akşam parkta yürürsün sarhoşun biri gelir sigara ister, boş bir şehir sadece belediyesi iyi çalışıyor birde Allah vergisi güzelliği var. Gezmek için güzel yoksa yaşanılacak yer değil.

0|1
    0|0
  • Antalyada yaşıyorum ben sevmiyorum burayı

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;