Lutfen okuyun... Siz olsaniz ne yapardiniz?

Simdi arkadaslar ben kapaliyim. siyah giyiniyorum ve basörtumde siyah. esimle bizim ortak kararimiz bu yonde. ve ben yabanci erkeklerle tokalasmiyorum. benim ailemde boyle yalniz esim ailesinde boyle olan tek insan. biz evlenirken sikinti yasadik ailesi tarafindan kapaliyim diye. ama sonradan cok sevdiler alistik birbirimize gul gibi gecinip gidiyoruz. tabi millet konusuyor iste suna bak suriyeli gibi gelin falan filan. bide bazen misafir geliyo kaynanamlara biz ordayken erkek olunca ben tokalasmiyorum ogrenmediler daha elleri havada kaliyor hep. neyse 6 yildir evliyim sorun olmadi simdi gorumcem karisir oldu neymis asiriymis bence gerek yok bu kadarinaa neden tokalasmiyorsun ayip bizim cevremiz kaldirmaz gibi laflar etti. bir iki soyledi sustum. ama en son esimle paylastim canimi sıkti cunku. esimde ona bagirmis o esime bagirmis kusler simdi. sen karisamazsin benim karima diye. ve gorumcem bana bunlari derken k. valide yanimizdaydi. gorumce bana mesaj atti hakaret etti nasil abimr soylersin konustuklarimizi diye. ben esimi ailesine karsi dolduruyormusum.😞yalan demis inkar etmis bide. esim bana inandi tabi benim tarafimda ama genede pismanim ben kavga etmesi icin soylemedim esime gorumcem herseyden beni sorumlu tutuyor.

Güncellemeler:
😭😭😭😭

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin inandığı ve bununla yaşamak istediği bir hayatı var, Bence sen çizgini hiçbir zaman bozma, eşinle kardeşin çözer bu mevzuyu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sende bir sorun yok esinle kardesi arasindaki iletisim bozuklugundan kaynaklanmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O gorumcene iki tokat at iyi olur lafini fazla cekme sen sustukca ustune gelir boyle karaktersizler

0|0
    0|0
  • sizin maneviyatınız değilmiğidir bu dünyayı döndüren. eşini görümceni al karşına. tatşı dille durumu izah et.

0|0
    0|0
    • Ya karsilasmamak icin neler yapiyorlar gormen lazim

• onların ayıbı ama sen iyi niyetini bozma kazanan her zaman sen olursun. eşine anlat durumu. içinin rahat olmadığını vicdan azabı çektiğini belir. senin için önemli olan eşinin görüşleri. diğerleri zaten senin nedi ündüğünü önemsemiyecek kendileri kurgulayıp düşünecekler.

• Aynen oyle. tesekkur ederim 😊

• boşver söylemekle en doğrusunu yapmışsın sen de böyle bir yapıya sahipsin saygı göstermeleri gerekir herkesin yapısı farklı

0|0
    0|0
    • Hayir 6 yildir kimse ses etmedi simdi hayirdir sen konusuyorsun. haddinemi.. diyemedim bunlari iste dilim baglandi o an. sadece dedim ben baskalarinin istekleri dogrultusunda yasayamam

• Zaten mesafe koyduk. simdi olay soyle gelisti. esimin almanci kuzenleri var onlar gelmisler. tokalasmadigimi bildikleri halde el uzatiyorlar utanmadan bende tokalasmadim gorumcem buna takilmis. biliyorsunuz beni sizin yaptiginiz s. refsizlik degilmi..

• haklısın terbiyesizlik yapmışlar boşver mesafede koymuşsun takılma salla gitsin

0|0
    0|0
  • Uzulme hangi sehirdesin sen

0|0
    0|0
  • Nikahın mı kaçar tokalaşsan. Ne kadar sığ düşünceler bunlar.

0|0
    0|0
    • Bu benim tercihim. Yabanci erkeklerle tokalasmiyorum. peki sana bisey soracam senle ben ilk defa karsilasiyoruz elini uzattin bende selamin aleykum dedim ellerimi arkada baglamisim. elin havada kalirsa zorunami gider ya da benle tokalasmadigin icin biseymi kaybedersin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;