Nasil atlaticam?

9 gun once annemi kaybettim. Toparlanamiyorum. Dayinilmaz bir aci. Aglayamaz oldum goz pinarlarim kurudu. Arkadaslarimla konusamiyorum gulumseyemiyorum. Okula devam etmek istemiyorum kisacasi yasamak istemiyorum. Ölümü ilk kez bu kadar yakindan tattim. Allah askina biri birsey soylesin nasil ustesinden gelicem?

Güncellemeler:
Rahmet dilekleriniz icin hepiniz sagolun arkadaslar. Goruslere yorum yapamiyorum yorgun hissediyorum. Okuyorum okudukca agliyorum. Soylediklerinizi bir bir uygulamaya calisacam. Lutfen sizlerde annem icin bir fatiha okuyun ve annelerinizin ellerinde opun yerime.

0|0
1026

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Rabbim sabır versin psıkologa gıtmenı onerırım guzel arkadasım...

0|0
    0|0
  • Hangi şehirdesin kanka

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Başın sağ olsun

0|0
    0|0
  • Allah gani gani rahmet eylesin; kalanlara sabır ve de hayırlı ömürler nasip etsin.
    Çok zor bu kardeşim; Allah yâr ve yardımcınız olsun, ama hayat bir yerde devam etmek zorunda. Bize olan emanete son nefese değin bakmamız gerekiyor. Acınızı paylaşıyorum inşAllah kısa zamanda toparlarsınız...

0|0
    0|0
    • Fatiha'yı okudum annenizin adına, annemin de ellerinden öptüm. Umarım kısa sürede daha iyi olacaksınız...

• Allah rahmet eylesin ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor Allahtan geldik Allaha gidicez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;