Kapalı kadını taciz eden kişi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Şort var diye saldıran adamlar, bu kadına bunu yapan gevşeği nasıl savunacaklar acaba.

3|2
2131

En İyi Kız Görüşü

• Durakta beklerken aynı şey benim başına geldi ve ben arkama donup ne olduğunu anlamaya çalışırken adamın iğrenç bakışlarıyla karşılaştım. Ama bir şey diyemedim çünkü soka girdim gibi bir şey oldu. Ağzımı açamadım yani. Erzurum da yaşıyorum eğer o durakta bu abla gibi tepkimi verebilseydim adamı linç ederlerdi. Allah böyle insanları ıslah olmayacaklarsa kahretsin. Igreniyorum.

3|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hanımefendi sizlerin anlamakta güçlük çektiğiniz veyahut anlamamakta direttiğiniz husus şudur ki: Bu açık olma veya kapalı olma mevzusu değildir. Bu kişinin eğitimsizliği, cahilliği, aile hayatında yeterli terbiyeyi alamamış olması ve maalesef aşırı takıntı rahatsızlıkları bunlara paralel olarak ta sinirsel bozukluklar. Bizde güç içerisinde birçok açık ya da kapalı bayan görmekteyiz ama tepkimizi yüzlerine karşı dile getirmeyiz. Velhasıl kişi buluğ çağına erer ve "akıl" ile birçok şeyi ayırt edebilecek konuma geldikten sonra halini tavrını, davranışlarını ona göre şekillendirir. İslam dinine inanın bir insan bilir ki Hüküm yetkisi tamamen Allah (c. c) tadır kişinin kimseye haddini aşarak hüküm verme yetkisi yoktur tekrar söylüyorum akıl sahibi ve İslam dinine mensup olan bir insan kesinlikle bu davranışta bulunmayacaktır. Sadece şu vardır ki; Emr i Bil Maaruf ve Nehyi A'nil Münker. İyiliği emret, kötülükleri ise en güzel şekilde sav. Selam ve Dua ile.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• kapalı ya da açık diye ayrım yapılması bence çok yanlış ve mide bulandırıcı. O açık taciz edilmeli o kapalı taciz edilmemeli diye bir düşünce olamaz. Ve videoyu izlemedim. Cezasını çekmeli. Böyle adamlara hapis bile lütuftur -.-

0|0
    0|0
  • Yazıklar olsun diyorum

0|0
    0|0
  • O kadın 'onun' kafasını neden koparmamış acaba!

0|0
    0|0
  • Bu kez de imali bakiyordu bilmem ne diye sacmalik zirvalarlar mutlaka bir kilif bulacaklar ya..

0|0
    0|0
  • Başı açık kapalı diye neden ayrım yapıyorsunuz? Bir düşünsenize kadınlar erkekleri taciz etmeye başlıyor erkekler usanıyor falan

0|1
    0|0
    • Algıda seçicilik deniyor size azıcık açık görüşlü olun şortlu kızı nie gazeteler medya "Şort giydi diye tekmeledi" yazdı. ya da neyse uzun uzun yazmayım.

• Midemi bulandırıyor böyle insanlar

0|0
    0|0
  • Sapıklık ve sonra da yine cinsel açlık,,, başka da diyecek bir sözüm yok.

0|0
    0|0
  • Boylelerini alninin ortasından vurucaksin.

0|1
    0|0
  • Bu nasıl bir şerf yoksunluğu namus eksikliğidir benim aklım almıyro ya yaşından utanmıyor mu ailesinden utanmıyormu ya bu beşeriliği geçtim herşey boşta Allah tandamı utanmadın nasıl bir şey bu ya

0|0
    0|0
  • "Insan" kalmamis ulkede

0|0
    0|0
  • Yazık ya

0|0
    0|0
  • Gece gece sinir bozucu seyler paylasmayin ya😟😟

0|0
    0|0
  • Ne zaman şunlar geberip gidicek acaba gördükçe deliriyorum gitsin karısının yanına onu bunu niye taciz ediyo mkk

0|0
    0|0
  • Allahım belası pislik herif

0|0
    0|0
  • Şerefsiz

0|0
    0|0
  • Allah o adamın belasını versin

0|0
    0|0
  • Zürriyetsiz şerefsiz herif.

0|0
    0|0
  • elbet bir şey bulurlar

0|0
    0|0
  • Aptallar ya

0|0
    0|0
  • ulan orada olcaktım var ya paralardım o şerefsizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Mesele bu değil ki. Çocuğa tecavüz eden, hayvana tecavüz eden tipler bunlar. Yani kadın olması, insan olması yeterlidir. Başı kapalı olsa ne değişir o kişi için? Düşün artık işte.

0|0
    0|0
  • İzledim kardeşim yüzüde gözüküyor karaktersizin ifşa edilip haddini bildirmek lazım ayıptır günahtır yahu edepsiz soysuz.

0|0
    0|0
  • Ne tacizi lan adamcağız teyzemizin giydiği pardesü'nün kumaşının kalitesini anlamaya çalışıyor yarın bir gün hanımım isterse diye yuh artık.

0|0
    0|0
  • Kapalı kadınlarında memeleri var

0|0
    4|0
  • bir an önce yakalanıp liğme liğme parçanması, nekadar ortaçağ avrupası işkence yöntemi varsa üzerinde uygulanması ve yavaş yavaş gebertilmesi gerekmektedir. türbancı bacı yalanıyla ortalığı ayağa kaldıranlar alın size gerçek olay, alın bunu konuşun, (ama siyaset, propaganda malzemesi olmadığında kimse umursamaycaktır) ...

türbanı şort yok bugün bana yarın sana, önce bunu anlamamız gerek..

0|0
    0|0
  • Kiyafet sapikligi onlemiyor malesef. cocuklara yaslilara hayvanlara hallenenler var etrafta bir suru.

0|0
    0|0
  • taciz tacizdir, açığı kapalısı, genci yaşlısı, ortası, sonu, başı yoktur. tamamen karakteriksel ve kişisel bir problemdir. tayt giyersin birşey demez düz pantolan giyersin sıkıntı olur. öyle arızalar var yani.

0|0
    0|0
  • sapık işte şerefsiz

0|0
    0|0
  • 2aaylik seyi paylasmayin m3

0|0
    0|0
  • ne anladı şimdi o eli değdirince... zihniyette olacak kişilik sapkın

0|0
    0|0
  • Her türlü taciz kabul edilemez..

0|0
    0|0
  • Şimdi bunlara söylenecek çok söz varda ks sansürlüyo millet iyi bir şey dedik saniyor

0|0
    0|0
  • Ben gördüm el var. Penaltı bence.

0|0
    0|0
  • suç aletini kesip ağzına vereceksin, sonra hadi taciz et herkese diyeceksin ama devletimiz avrupa birliğine girmek için yapamıyor, avrupa birliğinde olan devletler yapabiliyor ne güzel :D

0|0
    0|0
  • Oçluk kanlarına işlemiş. Kısa etek uzun etek ne farkeder bunlar için.

0|0
    0|0
  • Giyimi önemli değil. Taciz etme iğrençliktir.

0|0
    0|0
  • Yobazlık yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • Vay o... pu cocugu

0|0
    0|0
  • Sapıkların hepsi aynıdır ve hepsi cezasını çekmeli.

0|0
    0|0
  • İşkence yasaları gelmeli.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor... ;