Bitmeyen yalnizlik?

23 yasinda genc bir kizim. Unv yeni bitirdim is hayatinda gayet basariliym ve sosyalim, eglenceliyim, iyi niyetliyim ve insanlari umursuyorum. Fakat hep icimde bitmek bilmeyen yalnizlik var. Yakin dost dediklerim birer birer siliniyor, is hayatinda arkadaslarla aram iyi ama Adi ustunde is arkadasi. 2 yakin arkafasim bildiklerim kendileri bulusuyolar beni davet etmiyolar , Halbuki aramizda herhangi bir sorun yok. Davranislarima cok dikkat ederim , kimseyi kirmam ama kiskanclik midir nedir bilmiyorum böyle tuhaf davraniyolar. Dogru duzgun iliskim olmadi ve umidimi kaybettim artik.
Is disinda spor salonuna gidiyorum is arkadaslariyla bazen bulusuyorum fakat gercekten bir dostum ve sevgilim yok. Bunun yalnizligni gittikce daha cok hissediyorum.
fizigim ve yuzum guzel Bunu hep duymusumdur ama nedense gercek ask ve dost benim icin yok malesef.. Neden böyle , disarda kalabalik insanlar vs görunce uzulmuyorum degil...

0|1
221

En İyi Erkek Görüşü

• İşte budur! Aranılan kan bulundu. Gel katıl aşk kervanına, gidelim buralardan. Özenmeyelim artık el ele, diz dize, göz göze birbiriyle etkişimde olan sevgililere. Gel artık bir olalım. Gündüz ilk aklıma gelen ol, gece sabahlara kadar uyutmayan sen ol, Gündüz güneşim, gece ayım ol aydınlat beni. Nefesim ol, yaşama sebebim ol. ey yürüyen güzellik! Sen bu girdaptan, bu fırtınadan sağ çıkabilirmisin? Gerçekten aşk nedir bilir misin? Mecnun olup çöller aşan, Kerem olup dağlar aşan bir ben yaratabilirmisin? Bunları bana yaşatabileceksen gel.

0|0
    0|0
    • Ben aşk, beni talep ediyorsun, arıyorsun, geliyorum ama cevap bile vermiyorsun :))

• Şu önyargıları, şu bitmek bilmeyen kibri, gururu bir tarafa bırak. Teslim ol. Aşkın polisi etrafını sardı :)) Ateş ederim, vururum seni :))

En İyi Kız Görüşü

• Bendede ayni durum Ama Ben cirkinim diye insanlar beni yanlarinda istemiyorlar 😅 Sende ki kisianclik olabilir ya da etrafinda sana uygun biri Yok Yani nasil diyim kafa uyusmasi elektrik falan

0|0
    0|0
    • Asil Onlar cirkin ki dis guzellikle arkadaslik ölcuyolar... Benimk galiba kiskanclik yani böyle dusunmemeye calisiyorum ama yinede baska bir sevep bulamiyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu hayatın için de hiçbir şey vermeden her şeyi isteyen bir insan kalabalığı oluşmaya başladı ve ne garipse hepsi de olabildiğince yalnız. Sorun şuradaki bir sürü kuralla ve olabildiğince fazla beklentiyle yaşıyoruz ve malesef ki hiçbirimiz dürüst değilken herkesten dürüstlük bekliyoruz. Öncelikle kendimizden başlamalıyız galiba, önce kendimizi dost olabilecek duruma getirmeli sonra insanlarla dost ya da sevgili olmalıyız...

0|0
    0|0
    • Son derece durust oldugmu biliyorum ve beklentiden cok daha cok ilgi gösteren , anlayisli olan, sadik olan benim ama bunlari Gören cok nadir kisi var malesef

• Yanlış anlamayın yazıyı hepimiz için yazdım yani sadece sizin için değil. Şunu söyleyebilirim ki herkes yanlışken sadece bizim doğru olma olasılığımız yok. Yani kesinlikle bir yerlerde bir eksiklik vardır. Bu eksikliği bulup onu gidermekle başlayabilirsiniz. İlle de bende bir eksiklik yok diyorsanız diyecek bir şeyim yok malesef.

• Yaratan Yüce Sahibimize yönelirsen bu his en aza iner.
    Ask istiyorsun ama yalnızlığını aşkı buluncaya kadar bu şekilde değerlendirirsen yalnızlık hissetmezsin.
    Bol şans.

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin sadece eksiksin bir parçan yok kalbinin bir bölümü hep boş ve o boşluk canını yakıyor sonra böyle hissediyorsun. Adına da yalnızlık diyorsun

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum sadece sevgili degil yani gercek dostta yok

• Aynen öyle kötu his

• Geçecek inşallah sabret herşey gönlünce olsun

• ikimizde hemen hemen aynı durumda olduğumuza göre gel tanışalım bence ne dersin belki mükemmel bir çift oluruz belki de berbat ötesi. tanışmadan bilemeyiz?

0|0
    0|0
  • Yani bende oyleyim bekliyorum ne yapim yani akisina birak fazla kasma oyle yaptikcada daha cok arzuluyor bu seferde hayattaki performansin dusuyor yapma ben de oyle kafama takmayi birakicam artik kendine deger ver bende umitli ol illa biri cikar birsey olmiyorsa zamani degildir kendini yirt parcala yok olmaz sevgili bulucam kafasiyla dw gidersen bir serefsize catarsin onurun gururunla belki oynanir yani gercek seveni bekle derim ya da kafana yatanlarla gorus

0|0
    0|0
    • Ya öyle cogu zaman takmoyorm kendime zaman ayiriyorum ama evden ise isten eve ve spor salonu arada bir arkadasla falan görusursem o.. Ama gercek bir dost istiyorum oda yok malesef

• dost bulmak kolay değil bir elin parmaklarını geçmez hayatta, sevgiliye gelince işten ya da internetten ks gibi sitelerden birini bulabilirsin biri olurda kumaşı nasıl olur orası meçhul sağlıcakla kal yüzünden gülümseme eksik kalmasın

• @PiyanisTH bro ayri yorum yazsana benim yorumumdan kiz dusurmeye calisir gibi kiz burdan bulmak istese gizliden yazmaz demi?

• Takıntılı olabilir misin?

0|0
    0|0
  • Acaba niye bende ayni derdim var su an evdeyim yalnızım bikdigin yalnız simdilik devil hep yalnızım

0|0
    0|0
  • Bence var sadece birazcık sanssizlik geçirmişsin :)

0|0
    0|0
  • ozet uzun zamandır sevgilisi yok

1|0
    0|0
  • Anlattıklarına Gore bize söylemediğin kötü bir huyun var

0|0
    0|0
    • Kötu bir huyum oldugnu gercekten sanmiyorum. Insanlara samimiyim, anlayisliyim iyi bir dinleyciyim ama gercek dostlarim yok malesef hep resmi

• Neden?

• Anlattığına Gore arayipta bulunamayan arkadaş turusun ama arkadaştan yana yüzün gulmuyormus. Arkadaş çevresi değiştir bir de

• Olur öyle

0|0
    0|0
  • sadece bende olan birşey değilmiş demekki yalnız olmadığımı bilmek güzel

0|0
    0|0
  • boşver kımseden hayır gelmez sen ailenle ılgılen arkadaşdan hayır gelmez

0|1
    0|0
  • yalnızlık konusunda yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • Böyle kızlara bayılıyorum işte tam istenilen kız arkadaş ortamı çok olan kızları sevmem

0|0
    0|0
  • Hayatın acımasız yüzü sana mı dönmüş..

0|0
    0|0
  • O da kafa dengi birini bulursan inş geçer kardeş

0|0
    0|0
  • Olur hepsi zamanla, acele etme.

0|0
    0|0
    • O zaman hic beni bulmuyor nedense...

• Daha fazla arkadaş edinmeye çalış o zaman, farklı ortamlara takıl.

• Çirkin şansı lazım.

0|0
    0|0
  • oluyor öyle ama kendine gerçek dostlar edin şahsen benim arkadaşım çoktur ama dostum azdır
    zaten herkeslede dost olunmaz.
    Ayrıca yalnızlıkta fena sayılmaz bir yıldır doğru düzgün kimseyle görüşmüyorum fena değildi yani.

0|0
    0|0
    • Iste o nadir dostlari bulmak zor sorunda bu... Hep dost sandiklsrim tam tersine beni kiskaniyo beni umursamiyo vs ne yaparsam yapiyim

• Hayir estragfullah, sadece ben kendim icin kastettim :)

• Anladım bence sizde anormal değilsiniz... Yapmacık sevgiliniz olcağına hiç olmasın daha iyi en azından canınız yanmaz.
      Şimdi sevgili olmanın amacı başka şeyler olmuş o yüzden bu şekilde olacaksa hiç olmamalı tabi benim düşüncem bu şekilde...

Kızlar Ne Diyor 1

• O kalabalığın içinde olanlardan biriyim. Öyle dışarıdan göründüğü gibi değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;