Bir arkadaşım kendisine motorsiklet aldı, bende ona küçük bir hediye alayım diyorum. Ne alabilirim?

Bir arkadaşım kendisine motorsiklet aldı, sağolsun bir yerlere falan götürüp getiriyor ha bire.

Bende ona küçük bir hediye alayım diyorum.

Bluetooth kulaklık alayım dedim ama emin değilim. Kaskı, montu vs. var. Ne alabilirim?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• www.motosikletaksesuarlari.com/Telefon-Tutucu
    Bir bak istersen telefon tutucu işine yarayabilir. Bandana boyunluk da olabilir

0|0
    0|0
    • Açıkçası telefon tutucu almak istemiyorum. Telefonu seven bir çocuk zaten, allah korusun dikkatini dağıtır falan.. Korkarım ondan, kulaklığı bile düşünürken dikkati dağılır diye ondan dolayı biraz uzak duruyorum.

• Tam tersi telefon tutucular kaza riskini azaltır telefonu çaldığında panik olmasında gözünün önünde olsun.

• Ya da motor boyunca telefonu hiç kullanmaz, sessize alır.. Böylesi daha iyi olmaz mı. :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bana motoruma telefon tutucu , michelin lastik , navigasyon cihazı alan olsa çok mutlu olurdum.
    Ama mont kask ya da motorsiklet eldiveni alsalardı daha çok mutlu olurdum :)

0|0
    0|0
    • Adamda mont kask ve eldiven var..
      Telefon tutucu konusunda biraz kararsızım, dikkat dağıtacağını düşünüyorum?

• Doğru diyorsun , o zaman motor maketleri çok hoşuma giderdi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• bisiklet al, onun bir küçüğü bisiklet çünkü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;