İshalim ve karnımdan guruldama oluyor midde değilde böyle daha değişik. gaz var ve okula gidecem neyapmalıyım?

Öneriler nelerdir? Çok rahatsız ediyor sınıf sessizken öyle seslerin çıkması. İshalim ama malum okuldada ikidebir tuvalete gidemem. Dersde önemli..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ishalsen eğer bol bol su iç ve reflor diye bir ilaç var o iyi gelir ama dediğim gibi bol bol su tüketmelisin gaz konusunda yapabilecek bir şey yok çok fazla tutma dışardayken salabilirsin ya da wc de bendeki gazı doğalgaz kurumuna bağışlayacağım son 2-3 gündür fena durumda:)

0|1
    0|0
    • hohahaha mevsimsel geçiş midir nedir? Her tarafa salıveriyoruz abi :D

• @Alkolbey sağol araştırıp öğrendiğim için tam olmasa da buna yakın bir şeyler oluyor işte öyle bir açıklayayım istedim. sana da hayırlı sabahlar ve hayırlı günler çalışıyorsanda hayırlı işler dilerim.

• Çok teşekkür ederim. :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok kötüsün

1|0
    0|0
  • Bence gitme. Rezil olma kiz valla bak. Benden demesi :)

0|0
    0|0
    • 😑😑😑 denerim.. dersi kaçıramam..

• herhngi bir doktora git bunları ona anlat rapor al, lisedeyken okula gitmek istemediğimde ya da kaçtığımda hep böyle yapardım hatta ishalin tıpdaki adı gastro bilmemne diye bişey rapor almaktan hala aklımda kalmış :)

0|0
    0|0
  • git patir patir sal sal oralarda mk

0|0
    0|0
  • Bir tatlı kaşığı türk kahvesine birkaç damla limon sıkıp bir seferde yutun

0|0
    0|0
  • Kullandırma kendşni

0|0
    0|0
  • Kolaya aspirin at ve iç. Sarı leblebi ye. Kahveyle limonu karıştır ye

0|0
    0|0
    • kahveyle limon ishalden ziyade mide bulantısını kesiyor ishale pek faydası olmaz asprin yerine de yukarıda da yazdım reflor iyi gelir ama mutlaka su tüketmeli çünkü su kaybı olduğu için bir süre sonra halsizlik oluyor.

• Allah Sınıftakilere Yardım Etsin

0|0
    0|0
  • Gitme yollarda sıcarsın

0|0
    0|0
  • İyi bir wc ziyareti

0|0
    0|0
  • Am-k sıçta farkını verelim ya bu nedir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bal şerbeti iç soğuk suyla yapıp ishalini keser.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;