Güçlüyüm diye gerine gerine gezinen erkek, niye kendine yemek, ütü vs yapan bir bakıcı eş arıyor?

Lafa gelince güçlü, evine bakar, hayatı tek başına göğüsler vs vs. Ama kendine bakıcı arıyor resmen, evde yemeği utusu vs hazır olacak. Bu kadar aciz

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları kendim yapıyorum ama. Dediğin şekilde çok erkek var.. Bunun sorumlusu da yine siz bayanlar.. Çünkü Ev işini erkek yaparmı ya diyen kızlarımız çoğunlukta..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Haklısın. herkes her işi yapabilir. Erkek kadına çok bağımlı kalmış ev işlerinde maalesef.

1|0
    0|0
  • ne alaka yahu kadın ev işi için degil paylasmk içindir.

1|0
    0|0
  • Gittikçe artış eğilimi gösteren intihar, yaralama, öldürme, cinayet, kapkaççılık, terör ve global savaş tehlikesi gibi modern çağla birlikte azgınlaşan insanın varlığını tehdit ve yok etmeye yönelik eylemlerin de dayatması ile birlikte din ve ahlak eğitimi, hem akademik hem de pratik anlamda yeniden insanlığın gündemine girmiştir. Özellikle gençler arasında İslamiyet"e ve manevi değerlere karşı büyük bir ilgi duyulmaya başlanılmıştır.

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek, kadını evden çıkmasın istiyor da ondan.
    yoksa da beceriksizdir falan felan

1|0
    0|0
  • siz ne güne duruyorsunuz ben güçlüyüm perdemide asarım evimide temizler yemeğimide yaparım paramıda kazanırım ulan çocukta evlatlık aldığım zaman siz ne güne duruyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Sana bakıcı olmaya mı geldik? Eşi bunun için mi istiyorsun

• İşte yapmıyolar

• ben yapıyorum yapmıyor de bariii yapmıyolar deme

• sorudaki düz mantığa bakarmısın. kadınlar neden ev işlerinden bu kadar şikayetçiyken evlenmeye bukadar meyllisiniiz düşman çatlatmak bakın ben evde kalmadım demeye getirmek içinmi?

0|0
    0|0
  • Aciz değil tembel

0|0
    0|0
  • ben hepsini kendim yapıyorum

0|0
    0|0
  • Erkek olmak başkadır, adam olmak bambaşkadır.

0|0
    0|0
  • İyi o zaman buzdolabını, çamaşır makinesini, kanepeleri, dolapları da kadın çalışanlar taşısın evlere. Madem bu kadar aciziz ne dersin?

0|0
    0|0
  • Herkesin bir görevi var bunun güçle ne alakası var

0|0
    0|0
    • Kadın da erkekte işten gelir, erkem tv karşısında göbeğini kaşır işte çok yorulmuştur. Kadın da işten gelir ama yemek yapar evi temizler çocuğa bakar sonra gece de müthiş bir performans beklenir üstüne de bakımlı olsun kadın kendini salmasın denir

• Aman yapmayın. Çocuk için de aynı mesela, erkek işten gelir anca sever bir şey yapmaz. Arada da ustunu değiştirir. Bezini alıver desen yok. Niye? Çocuğun bakımı ortak. Ben tek başıma buyuteyim diye mi doğuruyorum. Sefası erkeğe cefası kadına mı? Sevmeye gelince tamam, kusunca altını pisletince kadına al değiştir şunun bezini

• Valla diğerlerini bilmem de bazı konular haricinde yardımcı olurum diye düşünüyorum

• süt içmek için eve inek almaya gerek yok dimi :)

0|0
    0|0
  • Sırf hatunum kendisini bakıcı gibi hissetmesin diye evlenmiyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;