Sarhoş olduktan sonra ne yaptığınızı hatirliyormusunuz?

Ben hatırlıyorum peki siz

• Evvvvettt
    67%(6)80%(12)Oy Ver100%(6)
  • Hayiierrrrr
    33%(3)20%(3)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hatırlıyorum galiba, boş şişenin dibine bakıyorum ö. üz ağaca bakar gibi, çoğalsa da içsek diye... sarhoşluk beni duygulandırır, sarhoş olduktan sonra bazı duygusallaşarak bazı acılara isyanım artar, ağlarım, o kadar hiddetlenirim ki dünyayı tersine çevirmeye çalışırım, bir bakarımki hakkaten tersine dönmüş (yere çakılırım) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bölük pörçük, ne kadar sarhoş olduğuma göre değişir.

Tanıdık bir barda oturduğum gecenin ertesi sabahı hafif baş dönmesiyle uyandım ama fazla birşeyim yoktu, aynı yere akşam 7'de bir daha gittim.

'Yav ne kadar içtim hiç hatırlamıyorum' dediğimde

'Lan oğlum var ya, her zamanki gibi birayla başladın, sonra Jager'e geçtin, üç dört Jager'den sonra viskiye dadandın, iki üç viskiden sonra gece saat 3'de buraya üç tane adam geldi, onlarla vodka içtin, 4'e doğru çıktın' demişti. Hatta fiş kayıtlarını falan gösterdiydi bana.

O kadar içip ertesi gün çok da zorlanmadan yataktan kalkabilmeme halen daha hayret ediyorum.

Mesela o geceyi hiç hatırlamıyorum.

Ama çoğu zaman hatırlarım, niye? Çünkü çoğunlukla kararında içerim, ondan.

0|0
    0|0
    • Asıl acayip olan, yaklaşık 20 dakikalık yürüyüşü bir yere yığılıp kalmadan gecenin bir vakti nasıl tamamladığım. Ayık olsam kapkaça falan uğrardım heralde, şansa bak mk.

• Hehrhrhehehehhe

• Hiç kendimi kaybedece kadar içmedim. o kadar içen adam da içmeyi bilmiyordur zaten.

0|1
    0|0
  • Her şeyi hatırlıyorum. Hatırlamamak kötü olurdu.

0|0
    0|0
  • N'apmıştın?
    komşuya tecavüz edip boğdun mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;