Saflığın hakaret olarak kullanılması?

ne zamandan beri iyilik yapmak saflık oldu, geçen gün biri acil görüşme yapmak istediğini belirti bende telefonumu verdim aldı kaçtı birine anlatınca aptal salak yerine koyuluyorum dedikleri şey ''sende çok safmışsın'' hayır telefonumu veremem mi deseydim gerçek bir aciliyette olabilirdi yine biri istese yine veririm sonra polise gidiyorsun polis kameraları incelemek için dükkanın birine giriyor dükkan sahibin dediği şey bir telefon için polisi niye meşgul ediyorsun bide öyle söylüyor ki polise yalakalık için sorun telefon değil benim telefonumu çaldılar yarın başkasın ki çalacaklar yarın çocuğunun telefonunu bile çalabilirler hadi onu geçtim ben her sigara aldığımda 4 lira vergi veriyorum telefonu alırken bile vergisini veriyorum polislerin maaşı benim senin onun parasıyla ödeniyor 22 yaşındayım benim polisle başka ne işim olabilir ne zamandan beri bu kadar bana dokunmayan bin yıl yaşasın havasına girdik yarın acil bir görüşme ihtiyacın olunca karşındaki hayır telefonumu veremem deyince napacaksın yahut hırsızlık vakası ile karşılaştığında polise gitmeyecek misin soruya benzemedi ama lütfen biraz anlayışlı olalım

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;