Çocuğunuz eşcinsel olduğunu açıklasaydı tepkiniz ne olurdu?

Düşünün bir. Canınızın bir parçası karşınıza geçmiş 'Ben eşcinselim.' diyor. Ne tepki verirdiniz?

• Anlayışla karşılar, ona olan sevgimi azaltmazdım.
    A seç
  • Onu hemen bir psikologa götürürdüm.
    B seç
  • Ondan soğurdum.
    C seç
  • Umursamazdım. Ne hali varsa görsün.
    D seç
  • Onu öldürürdüm.
    E seç
  • Diğer ( Belirt )
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.
Güncel 1

0|1
1823

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki oturur kendim konuşurdum. Her aile ferdi böyle olamaz elbette. Anlatmasını bilemez belki, psikolôğa götürmelidir o zaman. Ben anlatırdm ona böyle böyle diye. Yanlış bir şey bu oğlum/kızım. Karşı cinse ilgi duyman gerekir. İş beyinde aslında. Kendi cinsinden zevk almamalıdır. 100 kişiden 10 kişi belki kendi cinsine ilgi duyuyordur. Yani çok azdır bu oran ülkemizde, dünyada da aynı. O yüzden sevip hoşlanabilmeli bir kadından. Kafasında düzeltmeli bunu. Çok yanlış bir yolda. Kızım ise, evlenip çocuk doğuramayacak asla. Çocuk ister her kadın, içinde vardır annelik duygusu. O yüzden ömür boyu kadın kadına cinsellik yaşamak hiç hoş olmayacak. Erkek ise de, yine yani evlenip; çocuğu olmayacak. Baba olmak ister çoğu erkek. Ailesi olsun ister. Evlilik ve çocuk olsun istemiyorlarsa hayatlarında, öyle yaşayıp ölüp gideceklerse, diyecek bir şeyim yoktur daha. Aile olmak gibisi yoktur ama, bunu da diyeyim...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Öldürürüm diyen sığırlar var, tabi ki anlayışla karşılarım, biz doğarken seçmiyoruz ki. :) Çok hoş bir anket bu arada.

1|2
    0|1
  • Başıma böyle bir şey gelmeden ne desem yalan olur. O anki duruma bağlı biraz da. Hiç tecrübe etmediğim bir konu hakkında farazi konuşamayacağım.

1|1
    0|0
  • "Bunun için üzgünüm ama sanırsam artık yapabileceğimiz bişey yok. Bunun için sana kızmıyorum. Bu senin hayatın" derdim :)

1|2
    0|0
  • klasik bir soru ama hala çocuğum eşcinselse psikologa götürürüm diyen sığırlar var. o sığırlara sesleniyorum. hastasınız. kendinizi tedavi ettirin

2|2
    0|2
  • İnsanlar kabullenemese de doğal hormonal bir anomali. Düzenli hormon takviyesi alarak yaşayabilir mi bilmiyorum. Tıbbi destek alırdım. Spor yaparken dışardan testesteron hormonu alan insanlar daha erkeksi davranıyor. ya da tam tersi östrojen hormonu alıp göğüslerini şişiriyorlar ama biraz yumuşama oluyor.

1|0
    0|0
  • ağır sınav , ana baba çocuğu ne olursa olsun yanında olmalı

1|2
    0|0
  • Allah kimseyi cocuguyla imtihan etmesin.
    Rabbim korusun, o an ne yaparim bilemem.

1|2
    0|0
  • b mantıklı gibi sadece psikolog olmaz başkaca tedavi yöntemleri de var hepsini uzman gözetiminde uygularım

1|1
    0|0
    • Çok doğru diyorsun kardeşim, üstteki CannJackk bu nickli arkadaş, bizim hasta olduğumuzu söylüyor. Eşcinsellik normal bir şeymiş ona göre yani. Bir yere götürmeyelim çocuğu, böyle kalsın istiyor anlaşılan. Nasıl bir kafa yapısıysa.

• @Bugraaltas çocuğunu kabullenmemek homofobikliğe girmiyor mu? Onu kabullenmiyorsun yani sevmiyorsun?

• Bu halini kabullenmenezsin, o yüzden psikolôğa götürmek istersin, düzelmesi için.

• Anlayışla karşılanması lazım tercih meselesi :)

1|1
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz ✋🏻

1|1
    0|0
  • Ondan asla soğumam böyle bir durumda

1|0
    0|0
  • Allah kimsenin basina öyle bişey vermsin

1|1
    0|0
  • Kovarım evden ne hali varsa görsün anasından nasıl doğuyosa öyle kalsın eşcinsellik nedir ya

0|1
    1|1
  • Çocuğum lanetlenmiş bir sapkınsa tabiki onu öldürürdüm. Gebersin pislik. Onu kafasından keserek kurban ederdim. Sapkın zihniyetler! İğreniyorum hepinizden.

0|0
    2|0
  • Cami avlusuna bırakırım

0|0
    0|0
  • Her gün bir sopa yerdi benden son olarakta psikolağa götürürdüm

0|0
    1|2
  • Büyük konuşmak istemem ama %99 evlatlıktan ret ederim. Allah kimseyi böyle bir şeyle sınamasın.

0|1
    1|0
  • ormana bırakırım gece uyurken

0|0
    0|0
  • psikolaga...

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• Eşcinsel evliliğin legal olduğu bir ülkeye götürürdüm.

2|1
    0|0
  • Anlayışla karşılar, ona olan sevgimi azaltmazdım.

1|1
    0|0
  • Bir eşcinsel olarak gayet normal karşılardım. Çünkü anasıda o duyguları biliyoğ skdnsk

2|2
    0|0
  • Tanıdığım birinin kocası eşcinsel ve oğullarının yıllarca babalarından etkilenmesi korkusuyla yaşadı ve en sonunda aldı oğullarını da kocasından başka bir şehre taşındı. Hala evliler o adamla o başka mesele

1|0
    0|0
  • Anlayisla karsilarim

1|1
    0|0
  • Anlayışla karşılarım, her zaman destekleyeceğimi, karşısına çıkan her zorlukta yanında olacağımı, ona olan sevgimde en ufak bir değişiklik olmadığını, hep çok sevdiğimi ve seveceğimi söylerim.

1|1
    0|0
  • ben biseksüel bir bireyim zaten. farzedelim ki öyle olmasaydim bile tabi ki sonuna kadar arkasinda olur destek cikardim. nihayetinde hepimiz insaniz.

1|1
    0|0
  • Doverdım 😈

0|0
    1|0
  • Yaninda olurdum

1|1
    0|0
  • olabilir bişey yapmam

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar desteklerim

1|0
    0|0
  • olabilir doğal

1|0
    0|0
  • napacağımı şaşırırdım. 😂

1|0
    0|0
  • Valla hiç bilmiyorum çok zor

1|0
    0|0
  • Psikologa götürürüm

0|1
    0|0
  • Neyi secersen sec ben arkandayim en basta biraz sasiririm tuhaf olur

1|0
    0|0
  • onu da alir baska ulkeye tasinirdim. kimseye de haber vermwzdim

1|0
    0|0
    • belli bir yastaysa zaten engel olamam. ama dini acidan da degil yani ne kadar istese de sağlik acisindan da zorluk cekecek. bunu istemem

Yükleniyor... ;