Arkadaşlarınız tarafından korkunç şakalara maruz kaldınız mı hiç?

Benim çok şaka yapar arkadaşlarım ama anormal derecede korkunç 😀😀 yani birde yazlıkta tamda ortam korkunç oluyor şimdi anlatsam bitmez bende yazarım yoruma ama sizinkiler nelerdir hiç arkadaşlariniz size korkunç şakalar yaptım inandiniz mi siz? 😀😀😀

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bir defa kaldım , aklımı kaciracaktim

0|0
    0|0
    • Ne yapmışlardı ? 😀😀

• Oha 😁😁😁 bu nasıl bir şaka baya fenaymış

• Kesinlikle , anlatılamaz çok korkunçtu

Erkekler Ne Diyor 4

• Anlat panpi dinliyorum 😂

0|0
    0|0
    • Bikeresinde hazar golünü biliyor musun bilmiyorum sitede terkedilmis bir ev vardı arka tarafida dağlık ve tamamen karanlık arkadaşlarım eve bakalım diye bende yanlarında gotürdülker ev yıllardır boştu neyse gittik arkadaşım indiginde böyle ağzı yamuk olmuş konuşuyordu artık nasıl bir numara oyunculuk yeteneğiyse düşün cidden dedim felç geçirmiş diğerleri koşarak iniyor evden bende asagi inmistm zaten ağlamak üzereydim bir arkadaşm daha indi ay garip garip hareketler yapıyor hiç konuşmuyor sanki görünmez biriyle konuşuyor gibi yapıyor en son delirecek gibi oldum şakayı bıraktılar

• Bu hiçbir şey 😀😀 bir arkadaşımı banka bağlayıp bıraktılar sahilde gece vakti tabi geri gittiler yanına ama orda gece gece 10 20 dk kalmak bile ürkütücü 😁

• Hoş değil.. Hem de hiç 😂

• Hayır...

0|0
    0|0
  • Uyurken yüzüme poponu süren kız arkadaşım vardı 😖😖

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;