Kızlar, Erkeklerde hoşlanmadığınız hareketler nelerdir?

Bir erkekte sevmediğiniz bazı şeyler ne olabilir

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Korkaklar. bir tehlikeden, karanlıktan, yükseklikten vs. korkmak değil bu. sevilmekten korkuyorlar. Önce deli gibi istedikleri şeyden. İstedikleri olunca daha fazlasını istiyolar çünkü. Ne yaptıklarının farkındalar ama neden yaptıklarını bilmiyolar. Geliyolar hayatınıza giriyolar, arayıp sorup deli gibi uğraşıp zafere ulaşınca hooop hadi bana eyvallah. Arkadaşlar yapmayın, o pis nefsinize hakim olun artık, insanların hayallerini, inandıkları şeyleri ellerinden alıp defolup gitmeyin. Her kız gamsız değil, her kız çabuk unutmuyor, her kız az sevmiyor. Yapmayın ! ( Not : Bu genel bir yorum, istisnalar kaideyi bozmaz )

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• Boş konuşan, cahil, kadını erkeğe hizmet etmesi gereken bir varlık olarak gören, haddini ve duracağı yeri bilmeyen her şeyi kendine hak gören, saygısız, küfür etmeyi marifet sanan, egosundan kendisi görünmeyen, samimiyetle yavşaklığı ayırt edemeyen, maço tavırlar sergileyince adam olduğunu sanan erkekler çok itici.

0|1
    0|0
  • ilgisiz bir erkek. karsındakı kadının dedigini umursamayan kaale almayan bir erkek. ilişkide kısıtlamalar getiren fakat konu kendıne gelince özgürlüge dogru ileri adım mars alan erkek. hiçtir gözümüzde

0|1
    0|0
  • Ağzında sakız olması, corapsız giyilen babet tarzi ayakkabilar, renkli (kirmizi, pembe, sari) pantolon

0|1
    0|0
  • Agzi bozuk küfürlü konusma, bozuk diksiyon, macoluk, sokaga tükürme.. Say say bitmez

0|1
    0|0
  • seviyormus gibi yapmak, yere tükürenler (babam da yapiyo :( ) , her kizla konusmasi, kullanmasi (her konuda, manevi, matti, cinsel ,... )

cok sükürki hic sevgilim olmadi :D
    ama cok sevmisligim var tabi

1|1
    0|0
  • Abazaliklari

İki dk düzgün muhabbet yapamadan sapiklasiyo cogu

0|1
    0|0
  • cimrilik, ego, asiri kiskanclik.

0|1
    0|0
  • Civik olmasi her kıza bakması karakteri oturmamış olgunluk yok kankama da bakıyor bana da gözümde sifir

0|1
    0|0
  • Boş konuşanları, çok konuşanları

0|1
    0|0
  • Yılışık olması yalan söylemesi sadık olmaması nerde nasıl hareket edeceğini bilmemesi

0|1
    0|0
  • Yeni nesil maçolar var ya böyle. bilek boy skiny pantolon, ekose ceket, elde tespit saçlar o biçim jöleli falan..

0|1
    0|0
  • Kız gibi davranmaları sinir bozucu

1|1
    0|0
  • cıvık hareketlerde bulunması

1|1
    0|0
  • Kibir, Ego, Ukalalık ve Gurur!!!

0|1
    0|0
  • Yılışık, yalancı, görgüsüz

0|1
    0|0
  • Yılışıklık

0|1
    0|0
  • Yalan , kız meraklısı olması

0|1
    0|0
  • Boş konusmasi

0|1
    0|0
  • surekli paradan bahsetmeleri

0|1
    0|0
  • her önünden geçen kıza bakmalarından hoşlanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    11
Yükleniyor... ;