Vicdan azabı çekiyorum içim huzursuz nolur yardım edin?

Dershaneyi ekmeyi düşünüyorum arkadaslar dün kavga oldu evde tüm suçlu benim. bir sürü test verdiler onlarıda çözmedim. Babam evden çıkarken harclığın var mı dershaneye gitmemezlik yapma filan dedi bende tamam dedim ama gitmicem vicdan azabı çekiyorum babam kan ter içinde benim için çalışıyor yaptığım seye bak allah için içimi rahatlatıcak bisiler söyleyin yoksa ölücem Dershaneye gitmeyip kütüphaneye gidip ders çalışmayı düşünüyorum bugün. Ve bidaha asla dershaneye gitmemezlik yapmıcam.. bişeler söyleyin nolur

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Peygamber efendimiz, ayaklarına kadar uzun gömlek, ya'nî entâri giymiştir. Şalvar ve pantalon giymemiştir. Bunları giymek âdette bid'attir. Âdette bid'at olan şeyi yapmak günâh değildir. Taksiye, uçağa binmek de âdette bid'attir. Bunları yapmak günâh değil dinin emridir. Bunun için âdet olan yerlerde, kâfirlerden gelmiş olsa bile, kadınların çarşaf ve erkeklerin bol pantalon veya şalvar giymeleri câizdir, günâh olmaz. Elbisenin şekli ibâdet değil, âdettir. Çünkü Peygamber efendimiz, papaz ayakkabısı, Rum elbisesi giymiştir. (Redd-ül muhtâr)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dershaneye gitmemenin özel bir nedeni var mı?

1|0
    0|0
    • Ya çok kötüyüm Şu an ağlıyorm gerçekten canım hiç gitmek istemiyor bende anlamadım. Test filan verdiler onlarıda çözmedim

• Bana da dershaneye gittiğim zamanlar öyle oluyordu. Hiçbir gün gitmek istemiyodum özel bir nedeni de yoktu aslında sadece erken kalkmak ve 4-5 saat ders görmek bana çekilmez geliyordu. Ama annemin o parayı zorla sırf ben daha iyi yerlere geleyim diye ödediği aklıma geldikçe kendimi bunu yapmaya mecbur hissettim. Sen de kendini düşünmüyorsan bile anneni babanı düşün. Zaman çabucak geçer zaten kendini de üzme bu kadar

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Tamam bugün gitme bişey olmaz git ders çalış kütüphanede ama bidaha okulunu aksatma testleri zamanında çöz. -Baban olsa böyle düşünürdü.
    Başarılar üzülme 😊

1|0
    0|0
  • para denilen şey kolay kazanilmio. hesabını bilmeyen ilerde kendi hesabını hiç bilemez.. okumaya fırsatın varken oku.. bizim yoktu okuyamadik. okuyabildigimiz kadar okuduk.. içini rahatlatacaksa.. yaptığına pişman olman yeterli b3nce. babana allah güç kuvvet versin.. aklını kendi hayatın için kullan

0|0
    0|0
  • Vicdan azabı çekmenizi gerektirecek bir durum yok sadece bir gün gitmeyeceksiniz.

0|0
    0|0
  • Yani arada gitmeyebilirsin canın sıkılmıştır istisnalar olabilir bu kadar vicdan yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • ha oraya gittin ha iraya fark ne

0|0
    0|0
  • Neden gitmek istemiyorsun ki bugun

0|0
    0|0
    • Ya bir sürü test verdiler hiç birini yapmadım bide ordaki insanlardan geriyim biraz

• Kütüphane iyi bir seçenek

0|0
    0|0
  • bir daha olmasın...

0|0
    0|0
  • bu gun o dersaneye git lütfen bu gun o dersanede ol

0|0
    0|0
    • Gidersem çok kötü hissedicem kendimi gitmezsemde napıcam bilmiyorum ya

• git ve kotu hisset nolursa olsun ama git

• Aferin doğru yoldasın bazen olur öyle 2 gün dinlen kafan rahatlasın...

0|0
    0|0
  • Sen. Şu an zaten. en. mantiklisini dusunuosun. düşündüğün gibi. davran babani. aldatma birdaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dershaneye git ihmal etme canım

0|0
    0|0
  • Para veriyorsunuz neden gitmemezlik yapiyorsun

0|0
    0|0
    • Ya doğru söylüyorsun ama bidaha olmuycak inş canım çok sıkkın gerçekten ya

Yükleniyor... ;