Sizce istediğimiz gibi mi yaşıyoruz hayatı? Yoksa hayat şartlarına göre mi şekillendiriyoruz kendimizi?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ikisi de var ,
    En başında hayatı oyun hamuru gibi düşünüp şekillendirmeye çalışıyoruz , böylece herşeyi basarabiliriz diye düşünüyoruz. Tabii bir yere kadar başarıyoruz. Sonra hamurumuz , yaramaz bir çocuktan bekleneceği gibi dışarıda unutuluyor ve kuruyor. Sonra da elimizde kalanı düzeltmeye çalışıyoruz. Bir nevi ayak uydurma misali

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• önceden çok mutluydum hiç derdim tasam yoktu ama artık o kadar mutlu değilim

0|1
    0|0
  • Ben de dahil olmak üzere çoğunluk hayat şartlarına göre yaşıyor istediği gibi yaşayan cesur insanlar da var tabii onlara hep imrenmişimdir

0|1
    0|0
    • Sayılı kişiler yaşayabiliyor, herkesten uzak sade bir hayat. :)

• Çok haklısın her söylediğine katılsam da hayatıma uyarlayamamışımdır bunları. Yalnız kalsam bişeyleri sorgulamak yerine tadını çıkarırdım heralde 😊

• Umarım hayırlısı olur hakkında :)

• Hayat şartlarına göre yaşıyoruz ne yazık ki. Bazenistediklerimiz olmayabilir yaşam şeklimiz ve bulunduğumuz durumlar yüzünden. Ama hayallerden vazgeçmemeli insan hiç bir zaman

0|1
    0|0
  • Hayat şartlarına göre şekilleniyor malesef. Hayat şartlarım elverişli olsaydı zaten insanlarla uğraşmak zorunda kalmaz hayallerimi gerçekleştirirdim.

1|1
    0|0
    • Belki de bizim elimizdedir. Sırf konforumuzu bozmamak adına hayallerimizi gerçekleştirmekten korkuyor olabiliriz. :)

• Muhakak ama yapım gereği başkalarının sıkıntılarını ben üstlendiğim için, kendim için istediğim herşeyi erteliyorum ☺️

• Umarım bir gün gerçekleştirirsin hayallerini :)

• Hayat şartlarıyla isteklerimizi şekillendiriyoruz.

0|1
    0|0
  • Ben ailemin kararlarina gore yasiyorum

0|1
    0|0
  • Karışık.

0|1
    0|0
  • Hayat şartlarına göre şekillendiriyoruz. Kimimiz bunu kabul ediyor, kimimiz de istediğinin zaten böyle yaşamak olduğunu söylüyor.
    Öyle ya da böyle karar bizde olsa bile seçenekleri biz belirleyemiyoruz 😊

0|1
    0|0
  • İstediğimiz gibi yaşayabilmek adına hayat şartlarıyla mücadele ediyoruz. Bunu yaparken de zaman su gibi akıp gidiyor, durup bir bakıyoruz ki hiç yaşayamamışız..

0|1
    0|0
  • Her ne kadar istedigim gibi yasamak istesemde malesef hayat sartlari sekillendiriyo hayatimi 😒

0|1
    0|0
  • Hayat şartlarina göre şekilleniyor benimki. İstediğim bu değildi yani.

0|1
    0|0
  • ne istediğimizi biliyor muyuz acaba tam olarak o da var :)

0|1
    0|0
  • Hayat şartları tabiki ne kadar para o kadar düzen

0|1
    0|0
  • Şartlarımı hayata göre düzenliyorum daha basit oluyor.

0|1
    0|0
  • Hayat şartlarına göre şekillendiriyoruz kendimizi

0|1
    0|0
  • başkalarının isteklerine göre yaşıyoruz bence kendimiz dışında herkesin

0|1
    0|0
  • Hayat sartlarina gore istedigimizi yasiyoruz

0|1
    0|0
  • Ben var hamur olmak, hayat beni yoğurmak nokta

0|1
    0|0
  • Dünyadaki sistemin bize emrettiği kulvarda koşarken bir yandan kendimizi ufak tefek mutlu edecek şeylerle kandırıyoruz kendi hayatımızı yaşıyoruz sanıyoruz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...