Aranıza ruh bilimciyi kabul ediyormusunuz :) ?

Mesleğim gereği dinlemeyi yol göstermeyi yaşam koçluğu yapmayı seviyorum dökülün bakalım doktor burada derdinize bir çare bulalım :)

0|0
70

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Sanmam çare bulacagini doktor

0|0
    0|0
  • Harika herkese lazim senden bitane

0|0
    0|0
  • Terk edildim. Sevmek neden yetmiyor?

0|0
    0|0
    • seni iyi anlıyorum çünkü bu acıyı bende 1 sene önce tattım. sevgi ilgi alaka iyi niyet sevdiğineinsana karşı en büyük hediyedir sevdiğin kişi bunları tadıyor ama sen onu iyice tanımadan büyütürsen sonu hüsran biter. nasıl olduda terk edildin?

• İyiydi her şey. Yanında olmak için çırpınırken başka evrende buldum kendimi.

• Benim bir erkek arkadaşım var onunla mutlu olacağımı dusunuyorum evlenince. Ama ailemin isteyeceğini pek sanmıyorum. İki arada bir derede kaldım. Sizce mutluluğu mu dusunmeliyim yoksa ailemin mutluluğunu mu?

0|0
    0|0
    • klasik bir cevap olacak kendi mutluluğun herşeyden önemlidir ailen senin hayatını yaşamıyor sen kendi hayatını yaşıyorsun ailenle ters köşeye düşebilirsin unutma riskler alınınca güzeldir hayat. risk al ve mutluluğuna bak

• Guvenmemekte hakli sebeplerim var. Ama onun beni mutlu edeceğini dusunuyorum çünkü delikanlı sözünün arkasında ve beni sevdiği icin bazi hatalarimi gözardı edebiliyor. Ama evlendikten sonra ya degisirse?

• şimdi derine inmek zorundayım özel değilse eğer çünkü doktor-hasta gizliliği var açık bir platformda konuşmam etik değil isterseniz konuyu burda yarıda kesip beni takibe alıp sorununuzla ayrıntılı bir şekilde ilgilenebilirim? eğer istersenizde burayada özeli dökebilirsiniz?

• Bazen ruhum daralıyor o niye oluyor?

0|0
    0|0
    • stres sıkıntı çok yapıyormusunuz? alkol sigara varmı?

• Stres çok maalesef

• soracağım sorular genelde özel 1 xperim mesaj kutusunu kullanabiliyomuyum bilmiyorum fakat burdan yüzelsel sorabilirim. stresin kaynağı aile mi dost mu sevgili mi? yoksa parasal mı manevi yıkıntılar mı yoksa başka mı?

• mesaj at döküleyim

0|0
    0|0
    • maalesef 1 xper

• merhaba, mesaj kutunuz kapalı olduğu için mesaj atamıyorum

• Aa tamam aciyorum o zaman

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;