Restorantta gittiniz böyle bir görüntüyle karşılaştınız tepkiniz ne olurdu sizce ayıp mı?

Restoranta gittiniz böyle bir görüntüyle karşılaştınız tepkiniz ne olurdu sizce ayıp mı (Resimli) ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kararı yargılamak bize düşmez, sonuçta çocuğunu emziriyor ama ben yapar mıydım? En azından bezle kapatırdım sanırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Ayıp tabi ki!!
    İnsanlarda adap edep kalmadı ahlak sıfır..

3|4
    2|1
  • Ahh bu gençlerin yorumu beni bitirdi...
    Bu hareket yanlış edebi evde bırakıp cikilmamali. ...
    Üste ufak bir örtü örtülmeli. ..

0|1
    0|0
  • türkiyede mümkansız

0|0
    0|0
  • Ayıp bir şey yok. Bir anne bebeğini emziriyor. Bundan tahrik olan ağır spıktıt

1|0
    0|0
  • Çocuğunun karnını doyuran bir anne insanı neden rahatsız eder hiç anlamadım.

0|0
    0|1
  • Hayır. Normal karşılarım

1|0
    0|1
    • Hemcinslerinin çoğu ayıplamış. İlginç değil mi?

• @haymatlos_beyrut beni gıcıklıkla suçlayan sensin. Kendim değilim ki? Onun için sebebini sordum neden diye

• Boşver afedersin

• Tamam özgür olunmalı, evet annelerin kadınların yanındayız sonuna kadar ama yok be kardeş bu kadar da değil bir sınırı olmalı

0|1
    2|1
    • Peki merak ettim, özgür olunmalı annelerin yanındayız derken neyi kastettin? 😂

• Onlar ekstrem olaylar, zaten kültürel olarak kalmadı öyle bir durum. Hamilelere göbek gösteren kıyafet satan bir milyon tane mağaza var 😂 Emzirmenin garip bir tarafı yok bence ama sen bilirsin tabi

• @fhate valla bence hoş bir görüntü değil. Anne olmayı belki şu hayatta benden cok kimse isteyemez ama bu teşhir resmen be ve ne gerek var ki cok zor durumda olunur o zaman anlarım bak

• E bir zahmet gitsin wc de emzirsin biz görmek zorundamiyiz onun memesini

0|1
    1|0
    • Sen de yemeğini wcde ye o zaman bundan sonra? 😂

• G. tünle yemeye alışıksın anlaşılan😂 Yok canım izlemiyorum öyle şeyler😂

• @mimarkiz61 haha laf bulamayınca saldırma psikolojisi😂😂 turkiye de damacanaya tecavüz eden hayvanlar varken bence gtuyle yemek yiyenlere alismalisin şeker kız medeniyet anlayışın buysa. Buyur seninde bekleriz memeni açmanı bir restautantta😂

• Bakmiyormus gibi cek pampa

0|0
    0|0
  • şort giydiği için dövülen bir kadını bunu yapsa idam edilir !

0|0
    0|0
  • Böyle olayla çok karsilasmisam ,, belki çocuk çok açikmis iyi deyil ama hos karsiliyalim sonukda çocugunu doyurur

0|0
    0|1
  • Oarda bir anne ve minik bir bebek görüyorum , buna ayıp diyenler yaptıkları ayıplara baksın derim

2|0
    0|1
  • Saymaya başlarım

0|0
    0|0
  • Türk toplumuna göre ve islam dinine göre çok aykırı bir hareket

0|1
    1|0
  • Gayet ayıp

0|2
    2|0
  • ya onun emzirme hakki var evet lakin benimde goz zevkimin bozulmama hakki var. kadinlarin sarkmis memelerini girerek yemek yemek zorunda degilim

0|0
    0|0
  • Şaşırırım

0|1
    0|0
  • Sorumu mu ayıp tabi tamam geri kafalı değilim ama emzirme önlüğü diye bir şey var onunla yapabilir..

0|0
    1|0
  • Ne cesur anne derdim

0|0
    0|0
    • Hemcinslerinin yorumlarına dikkat ettin mi. Ayıp felan diyen var ahlaksız diyen var. İlginç değil mi?
      Senin yorumun cesurca sadece

• @haymatlos_beyrut herkesin hayatına kimse karışamaz :) birini ayıplamak bana düşmez onu yazanlar bir dönüp kendi ayıplarına baksalar bence daha iyi olur ;))

• Ya ayıplamaktan ziyade kadınların kadınları aşağılamasına bir anlam veremiyorum inan.
      Ayrıca ilk cümlen şu; youtube fenomeni türban olayını çok karıştırdılardan değil mi 😅

• bebek emzirmek dogal bir durumda hicmi bez yok bir ortu atabilirdi :/

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 22

• Doğru değil.

2|2
    1|0
  • İslam fitrat dinidir yanlış

0|0
    4|1
    • Musliman olduğunu nerden cikrdin ayrıca o onunla Allah arasında sana ne oluyo

• Asıl sen kimsin allah ile onun arasında olduğunu demeyen kim
      Musluman toplumda olmaz bu dedim ben o kadın isterse kaleme tapsın

• Eneam yirim lan diye düşünürüm.

0|0
    3|2
  • Garsonu çağırırım burası nasıl bir yer yahu muşterilerinizin haline bakın derim😎

0|0
    1|0
  • şahsen sevişen insanları gördüm bu normal geliyor

0|0
    0|0
  • Çocuğunun karnını doyuruyo herşeyden önce gelir. Bence ayıp bir tarafı yok.

2|0
    0|1
  • Kafamı çeviririm normal bir durum ancak hanfendi rahatsız olmasın diye hiç bakmam herkesinde bunu yapıcağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • insani bir hal niye ayıp olsun

1|0
    0|0
  • Bakmam

0|0
    0|0
  • Doğal bence. Sadece biraz önüne donse hani kendini egse hiç olmazsa saklıyor gibi yapsa daha edepli olurdu

0|0
    0|0
  • Hoş değil

0|0
    1|0
  • Avrupada Böyle insanlar varda böyle al açık etmiyor tabi örtüyle gizliyorda o ney lan öyle sizde yok dermiş gibi

0|1
    1|0
  • Hiç bir tepkim olmaz. Bir daha bakmam rahatsızlık vermemek için

0|0
    0|0
  • Bence çok çok çok ayıp

0|0
    0|0
  • Mekan degistiririm ne tiksinc bir goruntu bu.

0|0
    3|0
    • BiAmanlar sende oleydin

• Oyle değildim demedim ablam mesele sut icmesi degil sen cok yanlis gelmissin. Allaha sukurler olsun annem ortalik yerde bu tarz seyleri yapan bir insan degil.

• Herkes karnını doyuruyor, ayıp bisey yok

1|0
    0|0
  • Benim yemek yediğim yerde olmaz mide bulandırır

0|0
    1|0
  • Normal de. Uzerine bişi ortecek olca daha iyi

0|0
    0|0
  • emzirmek ayıp değildir haktır o kadın nerede ne zaman istersen emzirebilir onun hakkı onun kararı

2|0
    0|2
  • Ilgilenmez yemegime devam ederdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor... ;