Hadi bakalım dökülün?

DERT NEDİR? cevaplarinizi bekliyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsanların uydurduğu hayali problem.

0|0
    0|0
  • dert hastalığa benzer hastalığın ilaca ihtiyacı olduğu gibi dert de ilacını bekler
    dert 67X45=
    ilaç cevaptır

0|0
    0|0
  • dert yok

0|0
    0|0
  • Dert dediğin biri biterken diğerinin geldiği şeydir çok düşme üzülürsün fazla umursamazsan gamsız olursun

0|0
    0|0
  • Dert insanın başına gelmesini istemediği olay veya olaylar serisidir

0|0
    0|0
  • güzün ablacım benim aklıma takılan bir şey var diş macununun neresinden sıkarsam sıkayım çizgi desenli çıkıyor nasıl oluyor ...

0|0
    0|0
  • Yasadigin olaylarin hayatina olumsuz etkiler vermesidir. kafana takmakla alakalidir

0|0
    0|0
  • Kıçımıza giren kazık?

0|0
    0|0
  • Senin gibi ergenlerin genel sorunu

0|0
    0|0
  • dert işin içinden çıkılmaz bir hal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dert dediğimiz kavramın anlamı herkese göre farklı, sınırı sınırsızdır. Benim için asıl dert asla kendim gibi olamamaktır

0|0
    0|0
  • dert sik gibi bişey herkes en büyüğü kendinde diye düşünür. Ama saymaya başlasam bende de çok 😄

0|0
    0|0
  • Dert nedir biliyormusun? Dert yurtdisinda dogup büyümene üni ler kolejler okumana ragmen dogu nun igrenc kurallarindan kurtulamamak! Amcanin oglu seni yillardir sevdigi icin para pul mal icin ailenin seni zorla genc yasta nisanlamak istemesidir. Müzik egitimi almis birisi olarak normalde konserlere cikarken tek mutlu oldugun sey müzik iken onun sana yasaklanmasidir.. Dert bir dügüne bile giderken kendi rizanla degil sirf o kiskaniyor diye istedigin elbiseyi giyememektir yillardir üzerinde koskocaman bir baski uygulanmasidir evlenceksin baska caren yok denilmesidir bu evlilik icin tapular türlü türlü vaadler edilmesidir.. ve belkide en sonunda istemedigin bir adamin yatagina girmektir!

0|0
    0|0
  • sıkıntıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;