Bir insanın sessiz olduğu dış görünüşünden anlaşılır mı?

Bir ortama girdiğimde direk daha saniyesindeyiz sen çok sessizsin diyebiliyolar ve bu beni çok rahatsız ediyor.

0|0
516

En İyi Kız Görüşü

• genelde ilk başta böyle soylenir ama zaman geçtikçe a sen hiçte tahmin ettiğim gibi değilmişsin cumlesine dönüşür bu yargı

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Yo aslında ben yalnızlığımda sessiz iken arkadaş ortamında falan bunu pek yansıtmıyorum coşuyorum abuk subuk sağa sola salça oluyorum çok konusuyorum ben çok konusunca sıkıntılarım olduğunu anlayanlar var. Arkadaşlarınla eğlenmeye gidiyorsan sessiz sakin olman sorun olabilir ama

0|0
    1|0
  • Ya belki ortam seni sessizliğe zorluyordur ne yani canım kalkıp hip hop dansı mı yapalım bana da diyorlar 😄 Tamam ulan konuşacağım müzelerden kitaplardan klasik müzikten tarihi yerlerden coğrafyadan arkeolojiden orta doğu dam yüzüklerin efendisinden hobbitten bahsedin konuşayım

1|0
    1|0
  • yani sus pus oturursan öyle derler. Önyargılıda olmamak gerek ayrıca seni konuşturcak birileri çıkmamıs demekki 😎😎

0|0
    1|0
  • anlaşılmaz

0|0
    1|0
  • Anlasiliuor

0|0
    1|0
  • anlaşılmaz

0|0
    1|0
  • anlaşılmaz

0|0
    1|0
  • Bende oyleyim fakat tipim ele vermiyor sari oldugum icin

0|0
    1|0
  • Evet anlaşılır

0|0
    1|0
  • az çok belli olur

0|0
    1|0
  • Evet

0|0
    1|0
  • Soğuk davranıyorsan fazla konuşmuyorsan ondan söylüyorlardır.

0|0
    1|0
  • Anlaşılmaz. O yüzden konuşturman lazım. Sessiz insanlardan nefret ederim.

0|0
    1|0
  • Bazen anlaşılır.

0|0
    1|0
  • Kimseyi ilk görüşte tanıyıp anlayamazsın

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Genelde kabullenmesek ya da fark etmesek de dış görünüşümüz çoğu şeye ele veriyor.

0|0
    1|0
  • Evet yani belli oluyor.

0|0
    1|0
  • Evet bende anlarım öyle insanları hemen

0|0
    1|0
  • gayette anlaşılıyo iki kelime bile etsem çok konuşan biri olduğumu anlıyolar😑😑😑

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;