Morelim bozuldu neden böyle birşey yaptı :(?

Merhaba arkadaşlar çocukluktan beri arkadaşım olan birisi (erkek) sevgilisi olunca beni faceden engellemiş görünce şok oldum sanırım sevgilisi kıskandı artık konuşmamıza izin vermiyor görünce selam bile vermeyip mesafeli duruyor sevgilisi engelle o kızı demiş morelim bozuldu ne yapabilirim? Hep kafama takıyorum benim suçum mu diye...

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• Seni engelimişşe bu saatten sora onu say ve önüne bak onunla ne geçirdigin arkadaşlık ya da onu hatırlacak şeyleri yırt yok et yak:D ondan sora gerisi gelir zaten mutluluk :) ya da ikinci çözüm onu bekle engeli kaldırmasını :( bu biraz daha acı verebilir :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde basıma böyle bişey gelmişti bundan 5-6 ay önce. Arkadasım sevgilisiyle beni tanıstırdıktan sonra çok değişti bir baktım takibi bırakmıs sonra bende hiç yazmadım o da yazmadı öyle bitti arkadaslığımız hemde iyi giden bir arkadaslığımız. Bu konuda kaç kez sevgilimi üzmüştüm ben onun için oysa.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Takmayın böyle şeyleri kafaya.

1|0
    0|0
  • Demek ki sevgilisiyle problem yasamaktansa seninle problem yasamayi tercih etmis

1|0
    0|0
  • Moral *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç kafana takmaya bile değmez. İki gün sonra ayrıldıkları zaman sen de onu engellersin. Sahte arkadaşlıklara ve dostluklara yer verme hayatında.

1|0
    0|0
  • senin sucun degil sevgilisi istememis olabilir normal

0|0
    0|0
  • Kızdan ayrıldıgında aklına gelıceksındır o zaman sende onunla konusma

1|0
    0|0
  • Benimde başıma geldi bu ve o olaydan sonra iki yabancıyız hala

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;