Kro tipler genelde kürtlerden mi oluşuyor?

Elinde tesbih, ve tuhaf giyim tarzlarıyla krolar genelde kürtlerden mi oluşuyor, yoksa bana mı öyle geliyor.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alınmayın darılmayın arkadaşlar. Ama maalesef pek çok kürt, kirli havası veren bir koyi tene, tukurur gibi konuşan bir gırtlak yapısına, ekşi bir ifadeye ve kaba tavırlara sahip. Hele annem ten renklerini ayırt etmek için öteden beri "Akdeniz esmeri", "Doğu esmeri" gibi bir laf kullanırdı. Farkı sonradan anlamıştım. Kirli bir ten rengi bu... yani fiziksel olarak çoğu kürt itici duruyor. Doğudan gelenlerin, batıya uymayan bazı hal ve hareketleri de buna eklenince kürtlerin kıro olduğuna dair önyargı gittikçe büyüyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Artık Ukrayna'da türklerden ayırt edebilenler var. Yani bir kürdü tipinden tanıyanlar. Tanımları şu 'Arapça-Türkçe arasında bir tınıda bir dil konuşan, otobüste kimsenin anlamadığı bir dilde bağırarak telefonda konuşmayı normal sayan, esmer, meymenetsiz (Bunu hakkaten diyorlar bana bakmayın hiç), kasıla kasıla yürüyen agresif duruşlu tipsiz insanlar'.

Ha, kalan türkler çok mu iyi? Meh. Bu tipler o kadar çok gidiyorlar ki özellikle Doğu Avrupa'ya, adamlar açık tenli türk olabileceğine bile inanmıyorlar bazen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yes.

0|1
    0|0
  • ya cidden ırkçılık yapmak istemiyorum ama bizim bölümün yarısı kürt ve cidden çoğu kro ve pislik yapmaya gelince en piside onlar kısaca evet

0|1
    0|0
  • Yani benim çevremde öyle olanların geneli kürt

0|1
    0|0
  • Kürtler ağırlıkta

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tipler türklerden de oluşuyor kürtlerden de, ama kürtlerin yoğun olarak yaşadığı mahallelerde sayıları daha fazla oluyor. Tabi içlerinde normal tiplerde var, kimseyi ırkına göre yargılamamak lazım.

0|1
    1|0
  • Bilemem

0|1
    0|0
  • Kürtlerden kro olmayan var mı ki

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;