Ölüm var diye mutlu mu olmalı hayatta yoksa üzgün mü dolaşmalı çevre de?

Ölüm var diye mutlu mu olmalı hayatta yoksa üzgün mü dolaşmalı çevre de? Bazılarının bildiği gibi peygamber efendimiz demiş ki benim bildiğimi bilseniz az güler çok ağlardınız bunu da göz önünde bulundurun cevaplarken.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• yaptıklarına bağlı inançlıysan mutlu olursun inançsızsan mutsuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Ne mutlu sizlere ki, hizmetinizi ve vazifenizi bitirdiniz. Zahmetiniz bitti; rahata ve rahmete gidiyorsunuz. Hizmet, meşakkat bitti; ücret almaya gidiyorsunuz."
    (Risale-i Nur'dan..)

Ölüm, tebdil-i mekandır..
    Vazifeden terhistir..
    Vatan-ı asliye gitmek için bir bilettir..
    İnsan mutlu olur..

#Vesselam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Yarın öleceğimizi bilsek herkesten özür dileriz kendimizi affettiririz ama biz hiç ölmeyecekmiş gibi yaşamaya devam ediyoruz kırmaya devam ediyoruz...

static.tumblr.com/.../...kgsskg4gkg0os_2048_v2.jpg

1|0
    0|0
  • Mutlu olması lazım

0|0
    0|0
  • Ölüm var diye mutlu olmalı

0|1
    0|0
  • "Tarık Akan ölmüş biz mi ölmeyeceğiz be" modundayım bugün

0|0
    0|0
  • Mutlu olmalı

0|0
    0|0
  • Günahkar olunca ölümden haliyle koruyorum

0|0
    0|0
  • Bir daha gelmicem dunyaya. Uzulmuyorum artik bir seye. Her sey geciyor duzeliyor.

0|0
    0|0
  • Aslında bana göre hem üzgünüm hem mutlu bir açıdan bakarsan cennet ve cehennem var yaptıklarından dolayı pişmansan üzülürsün tam Bn bilemedim üzgünde değilim mutlu da 😑😑

0|0
    0|0
  • Ey hayat! Ölüme şükret seni onun yüzünden seviyorum. Yani bu da demektir ki sonuna kadar Mutlu olmalı ve saçmalıklar yapmalıyız. Ölüceğimiz gün bile gülmeliyiz bence.😂

0|0
    0|0
  • Gerektiği kadar akla getirmeli

0|0
    0|0
  • Lezzetleri kıran, gideren ölümü çokca anınız. .

0|0
    0|0
  • Ölüm var diyerek milletin gönlünü kırmamalı. Ölüm var diyerek mazlumu ağlatmamalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bunu en güzel şöyle anlatabilirim kendi açımdan.
    Uçurtma düşünelim uçurtmanın ipini alttan duygularımın oldugu birileri sıkı sıkı tutuyor. Benimde duygularımın yogun oldugu insanlar hala varsa üzülmeli.
    Ama uçurtmayı tutan birisi yoksa zaten elbet birgün o uçurtma (ben) yere çakılıcam en azından hayata karşı daha fazla zorluk yaşamadan ölmüş olurum üzülmem

0|0
    0|0
  • Oluruna bırakmalı
    Anı yaşamalı insan geçmiş ve geleceği düşünmek zarar verir

0|1
    0|0
  • Ben mutlu olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • ölüm var diye çalışmıyorum mesela. ne gerek? ölecem gidecem zaten. kazandıklarımmı beni kurtaracak? hayır. o halde neden yemek yiyorum? çene kaslarımı geliştiriyorum. takma bu kadar boşver. yaşa gitsin...

0|1
    0|0
  • Müslüman ümit ile hüzün arasında gidip gelmeli anlamında bir hadis vardı sanırm.

0|0
    0|0
  • Hiç ölmeyecekmiş bu dünyaya, yarın ölecekmiş gibi ahiret hayatına çalışmalıyız. Ölüm var diye bunalım takılmanın anlamı yok.

0|0
    0|0
  • Mutsuz olup ölünce mutlu mu olacaksın sanki

0|0
    0|0
  • Ölüm ALLAH'ın emri

0|0
    0|0
  • Müslüman için ölüm olması üzücü değil tam aksine sevindirici bir şey.

0|0
    0|0
  • En adil olan şey ölüm biliyor musun.
    Gülerken kimi hastanede kimi tualette ama öldüğünde herkes ilahi adalete...

0|0
    0|0
Yükleniyor...