Cok cok cok pismanim?

Esimle cok kavgali oldugum bir donemde kayin biraderimle yattim cok ama coook pismanim oda pisman yuzyuze bakamiyoruz. kimse bilmiyo esimlede baristik aramiz gayet iyi ama hatirladikca vicdan azabi cekiyorum kayin biraderimde abisinin yuzune bakamiyor cok pismaniz getcekten napmaliyim lutfen sert cikislar yapmayin 😓😓

Güncellemeler:
Asil olay şu.. k. biraderim gorümceme bizim gelin gibi bir es arıyorum demiş. evdekilerde bende memnun normal karsilamislar. ve ben bunu duyduktan sora uykularim haram oldu bana.

0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• tabi senin tadını aldı senden bir tane daha istiyor kayınbiraderin

0|0
    0|0
  • Seni bacım

0|0
    0|0
  • Ayril bir zahmet.

0|0
    0|0
    • Ben ayrilayim hadi diyelim sebeb ne ya ortaya cikarsa kardes kardese dusmanmi edeyim oda cok pisman

• Sevmiyorum seni de ayril ne sebebi olcak baska

• doğulu musunuz

0|0
    0|0
  • Ne soylenirki bilmiyorum kelime gelmiyor

0|0
    0|0
  • Bunu unutup kocana sadık ol ve onun sözünden çıkma ve ona karılıgını yap

0|0
    0|0
    • Elimden geldigi kadar iyi bir es olmaya calisiyorum

• İnkar etmeyecem cazibesine ve ilgisine kandim esimlede kavgaliydik. Şu an cok iyi aramiz o olaydan sonra esimle bir ayri duskunuz birbirimize ve her mutlulugumuzda ben o hatayi hatirliyorum

• Özelden anlat istersen burda kendini anlatma millet ayıplar

• Tabi tabi

0|0
    0|0
  • Sevişirken zevk aldın mı peki? Şu an kocanla seviştiğinde onu hayal ediyor musun?

0|0
    0|0
  • Kaynım bana atladı olmuş ne diyelim günahını öbür dünyada çekersiniz kocana üzüldüm gerçekten

0|0
    0|0
  • O moralle bide gidin kayninla yattım ha. Allahım al beni bu dünyadan yaşamak isyemiyorum

0|0
    0|0
  • Tam kürtlerin yaptığı bir gelenek akrabağı seks bunlar bu kadar karaktersiz bacım çocuğu oldukları in normal birşey onlara

0|0
    0|0
    • Kurt degiller kurt akravalari bile yok

• Lutfen burda millet davasi etmeyin hatayi herkes yapar

• Piclik para ile degil

• nasıl öyle birşeyi kabul etti

0|0
    0|0
    • O teklif etti ilk gorusten bir hoslanti vardi zamanla isin bokku cikti iste

• özelden konuşalım mı

• bulmuşlar verimli kadını isterler tabi

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor... ;