Kuzenimin eşi ailemizde ki kişilerin arasını bozuyor? Ne yapmalıyım?

Sürekli aile bireylerinin arasına fitne sokuyor ara bozuyor. Laf taşıyor, arkadan konuşup yüze gülüyor. Ve bana düşman ama yüzüme guluyor. Sanki hicbirsey olmamis gibi. Kuzenimle aramı açtı. Şimdi de beni diger kuzenlerime karsi kotuluyor. Bana iftira attigini ogrendim. Kuzenime soylemis bende kuzenimden ogrendim. Melek yuzlu seytan resmen biktim usandim. Ailede herkesi kiskaniyor. Kuzenimi hep çekiştiriyor birileriyle arkadan konusup yuzune guluyor. Sarilip opuyor cok samimi bir sekilde. Cok sinir oluyorum. Madem sevmiyorsun seviyormus gibi yapma haksizmiyim. Biktim artik halami cok uzuyor kadincagiza birsey demiyorum. Kuzenim desen kendi karisina sahip cikmaz ne yapsam bilmiyorum. Ailede kimse onu sevmiyor. Herkes onun ne oldugunu biliyor. Ama artik agzinin payini vermenin vakti geldi bence. Yoksa adam olmaz bu.

Güncellemeler:
Kız güzel Beren Saat aynı. Ama gözünüzü seveyim. Her zaman hayırlı bir eş isteyin herşey güzellik değil. Kızın güzelliği için kuzenimle baş göz ettiler. Ama kız tam bir şirret. Çirkef kenar mahalle kızları olur ya aynen öyle. Biz saygın bir aileyiz ama bizim aileye yakisan biri degil. Ailesi desen bahsetmiyorum bile :(
Güncellllll

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tam bir iyi aile çocuğu imiş o kadın virüs gibidir

1|0
    0|0
    • Ailede arasini bozmadigi kisi kalmadi. Ailede kileri birbirine dusurdu olay yasamayan kalmadi ailede. Kac yillik kuzenimle benim arami acti. Kuzenimle cocukluktan beraber buyudugu kuzenimin arasini acti. Gorumcesini gorumcesinin kendi oz kardesine sikayet etti cekistirdi. Daha neler neler..

• Çok kıskanç koru kendini

• Aynen :(

En İyi Kız Görüşü

• kuzenin tam dayaklik. Kim zarar gördüyse bu seytandan, hepiniz bir araya toplanin, herkez bir anlatsin ne zarar gördügünu, aileden degildir artik, dislamalisiniz, ailenizi maffeder gercekten, amaci bu. Ne hayirsiz birisiymis, büyügünüz ona haddini bildirecek, kim oluyorda bunlari yapiyor, yüzüne vurun onun yaptiklarini ona, cok kisi ayni anda yaparsa kacamaz, sert davranin, güvenmeyin ve konusmayin, böyle insanlar asla degismez, iki yüzlüler cok tehlikeli, ailenizden mutlaka uzaklasmali. Ya kuzenin o hayirsiz seytan kariyi bosayicak, ya da defolup gitcek aile ortamindan, kontagi kesmeniz lazim, böyle insanlardan acilen kurtulmak lazim, gercekten cok tehlikeliler

1|0
    0|0
    • kuzenin degil, esi dayaklik, sorry, yanlis yazdim

• benim dedigim, tepkinizi almaniz gerekiyor, siz - zarar görenler, ilk aranizda konusacaksiniz tabiki, fikileri konusun, bir yere varin ve bunu bildirin gereken yere. Hic birsey yapmadan, aman bu olur aman su olur, dersen, hic birsey denemeden, kendinize bahane buldunuz. Bu olmuyor su olmuyorsa, oturun izleyin, ailenizi nasil mutsuz yapip yikacak. baska ne degim. Gayet her yere hareket etmekle varilir anca, kimse birsey yapmazsa degil, kendi yolunuzu kendiniz gitmeden önce kesersiniz de degil, dört dörtlük yol istiyebilirsin, ama bu malesef yok. Sana kalmis, fikrimi söyledim, gördüklerimi anlattim.

• Peki tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 4

• o zaman dikkat et ona karşı

1|0
    0|0
    • Dikkat ediyorum zaten ona karsi hep gizemliyim sir mir asla vermem acik vermemeye calisiyorum cunku hemen gider arkadan konusur anlatir cok kotu bir insan ya

• Allahtan cok sık gorusmuyorum. Ben halama ve kuzenime uzuluyorum. Amcami kendi oz kardesine doldurdu yaa inanabiliyormusun yani benim halama karsi cok kotu bir insan çok tehlikeli

• söylediğini onlarada söyle gerekirse uyar ama uzak dur bence

• boşa gitsin

0|0
    0|0
    • Bebe var arada kuzenim bastan yapti hatayiii

• arasini bozanlara dogruyu soyle sen iyi olur ses kayidi yaparak

0|0
    0|0
    • Ses kaydi yapmayi dusunuyorum. Zaten onun ne oldugunu herkes biliyor. Ama mesela ortaya birsey atip laf tasiyor. Simdi soyledigi kisi diyor ki acaba dedimi boyle diyor. Teyit etmek icin gelip soyledimi diye o kisiye gelip soruyorlar. Sonra diyorlar yalan soylemis. Ama yinede ilk etapta onun doldurusuna gelen cok

• Onu ortamda rezil etki bidaha yapamasın

1|0
    0|0
    • Çata çat biri degilim cok sabirliyim ama diger kuzenlerim tam agzinin payini veriyor ortamda gomuyorlar bunu yeri gelince. Ama birsey soyleyip rezil olmaktan korkuyorum. Cunku birsey der bir acigimi soyler kala kalirim diye korkuyorum :(

• Peki sana güveniyorum. Başaracaksın. Mahcup etme beni :)

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 3

• Dovelim knk

1|0
    0|0
    • Olur gel 😂

• Şu şirreti sacindan suruyelim bir guzel 😆

• Muhabbet etme

0|0
    0|0
    • Geliyor o konusuyor. Yuzsuz. Arkamdan konusuyor hep kulagima geliyor. Ama yüzüme de birsey olmamasi gibi guluyor.

• Demesi kolay iftira atti bana ya nasil aldirmiyim

• Bana da çok atıldı. Demesi kolay falan değil ben yaptım

• Kesinlikle haklısn yanına bırakma herksn ortasında en ufak bir açığından tut vur onu

2|0
    0|0
    • Bazende ben haksiz duruma dusuyorum biliyormusun o masum ben kotu oluyorum

Yükleniyor... ;