Yakin arkadas ve yaptığı?

arkadaslar yakin bir kiz arkadasim whatsappdan yakin arkadaşı ile tanistirdi ve banada eger onunla ozelden konustugunu hissedersem seninle konusmam dedi. bende daha sonra ozelden bir sekilde konustuk ve bunu hissetti bana dedigi sey senden ışık hızında sogudum dedi uzatma dedi en sonunda sana bundan sonra asla güvenmiyorum dedi ve engelledi bu ne kadar mantikli birsey? ve soyle bisi var hani oylesine yakin oldugum bir arkadas degol gerçekten yakin arkadasim her seyini bana anlatirsi anlatirdim ne yapmaliyim?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Yakın arkadaşım dediğin kişi senden hoşlanıyor ama söyleyemiyor. Bu yüzden kendi tanıştırdığı arkadaşını bile senden kıskanıyor.

0|1
    0|0
    • isin garip yani boyle bisi olmasi da zor yani en azindan laf arasında tipim degilsin bile dedi veya yakin arkadasim dedigim insani hep oyle kalir dunya olse boyle olur gibi cumle kullandı ve yalan soyleyecek biri de degil ne yapsam bilemedim

• yani evet biraz utangac biri ama bilmiyorum cok tesekkur ederim yorumun icin

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana karşı bir seyler hissettigi kesin

0|0
    0|0
    • isin garip yani boyle bisi olmasi da zor yani en azindan laf arasında tipim degilsin bile dedi veya yakin arkadasim dedigim insani hep oyle kalir dunya olse boyle olur gibi cumle kullandı ve yalan soyleyecek biri de degil ne yapsam bilemedim

• Anladim hakli olabilirsin belkide tesekkur ederim yorumun icin

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence sana karşı bir şeyler hissediyor

0|0
    0|0

• tesekkur ederim kardesim yorumun icin

• Rica ederim

Yükleniyor... ;