İnsanlar neden böyle davranıyor?

ya şimdi birine kötü birşey demiyorsun tamam mı, hatta konuşurken ona güzel birşey söylüyorsun onun kötülediği insanı atıyorsun, ama bir bakıyorsun beş dakka sonra sana da söylemiş birşey. mesela bir kadın tandığım vardı, seçilen türkiye güzeline birşeyler söylemiş, bende onunla konuştum bana bu bayan hakkında kimbilir kimin torpillisi, erkek gibi dedi, bende boşver amann dedim. dedim bak kendi hayatımla ilgili sana birşey anlatim daha ik yazmam da; sen o zamanlar aptalmıydın diyor bana. ne biçim konuşuyon sen dedim, sonta yaptığın dürüstlük değil falan filan. bana laf kakar gibi yapınca bende ona kıskanmışın sen bu kızı dedim sanane dedi. yürü git ya başımdan terbiyesiz sana bir olay anlattım saçma buldun nerelere getirdin dedim.. öyle böyle beni engelledi:) bu kadınlada epeyidirde konuşuyordum, yani baya büyük biri. ama insanlar neden böyle?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Birşey anlamadım, ama amaaaaan boşveeerr...

0|1
    0|0
    • aslında çok detaylı yazınca uzun oluyor, ondan böyle oldu. öyle yapıyorum zaten boşveriyoruz hep. herkes kendi haklı görüp gidiyor yani.

• Ne Türkiye güzeliymiş ama be :D

• he yav düşmüş dillere, onunda profiline baktım bugün, yok kimseyi takmıyorum, kendimle barışık bir insanım yazılar falan :))

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;