İlim ve irfan sahibi olmak için neler yapıyorsunuz?

Evet arkadaşlar kendinizi geliştirmek daha ileri gitmek yerinizde saymamak İçin neler yapıyorsunuz?

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okuyorum. Okuduğum her kitapta ne kadar cahil olduğumu anlıyorum. Ama öğrendiğim her bilgi bir sorumluluk yüklüyor üstüme. Keşke hiç okumasaydım zır cahil kalsaydım diyorum bazen. Ama geldiğim noktadan geri dönmem artık imkansız. Sadece daha ilerisi var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Kitap okuyorum sürekli kendimi keşfetmeye çalışıyorum mesela bu kitap ufkumu baya açtı

i.dr.com.tr/.../0000000425845-1.jpg

0|0
    0|0
  • Sıradan insanların malesef ki koyun sürülerinden bir farkı yok. İnsanların sahip olduğu yetenekleri işlemedği takdirde hayvandan farkı kalmayacağı su götürmez bir gerçek. Soruya gelecek olursam , ben kendimi geliştirmek için hafta içi düzenli olarak 6 ' da kalkar 1 saat psikoloji kitabımı okur kahvemi içer hayattan beklentilerimi gözden geçiririm. Bu yaptıklarımın sonucunu insanlarla ilişkilerimde görünce de neden sıradan olmak istemediğime 1 cevap daha bulmuş olurum.

0|0
    0|0
  • Hıc bısı kanks

0|0
    0|0
  • Çok dinliyorum az konuşuyorum
    Çok dinleyen daha çok bilir, biliyorum

0|0
    0|0
  • Araştırıp sorguluyorum.

0|0
    0|0
  • calıs derslerine :D

1|0
    0|0
  • Kitap, bilim ve astronomi üzerine belgesel, arastırmalr, ders filan 😄 gerçi sonuncusunun amacı pek o yönde olmadasa dolaylı yollardan katkı sağlıyor 😅

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim dünyadaki hiç bir bilgiyi ayrım yapmadan öğrenmeyi de severim özellikle felsefe yapmak çok hoş beynim yanıyor bazen düşünürken :D

0|0
    0|0
  • araştırmalar

0|0
    0|0
  • önce örgün egitimi bitiriyorum sonra yüksek öğrenim felsefe kitap okuma insanları analamaya çalışma çabası toplumu anlama çabası

0|0
    0|0
  • İnsanları tanimak ve hayati anlamak bence en önemlisi tabiki inan konusunu söylemiyorum bile çünkü o temelde olan bişey

0|0
    0|0
  • Evde uyuyom

1|0
    0|0
  • Elinde bir kitapla otobüse binip akşama kadar gezmek gerek

1|0
    0|0
  • Okuyorum

0|0
    0|0
  • Farkli aktiviteler

0|0
    0|0
  • merak etmek okumak gezmek öğrenmek

0|0
    0|0
  • Bilim dünyasını takip ediyorum elimden geldiğince...

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmıyorum. Kendiliğinden oluyor.

0|0
    0|0
  • Belgesel izlerim youtube de takip ettiğim kanallar vs

0|0
    0|0
  • Dua ediyorum, ilim irfan için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• okuduğum kadar düşünüyorum da. bilgilerimi kendime saklamıyorum, herkesle paylaşıyorum.

0|0
    0|0
  • sürekli araştırma yapiyorum internetten.
    kitap okuyorum.

1|0
    0|0
  • Kitaplar okuyorum

0|0
    0|0
  • Okuyup kendimi geliştiriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;