Çocuk yapmayı biliyor musunuz?

Tıp baya ilerledi artık kadınların erkeklere ihtiyacı yok. Kemik iliğinden sperm hücresi üretildi 3-5 yıla çalışmalar sonuç verecek deniliyor. İlerde erkeklerin pek bir önemi kalmayacak sanırım.

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi et parcasi olarak gormenize dayanamiyoruz artik erkekler olarak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 66

• Kavanoz kapağınıda siz açarsınız.

6|0
    0|0
  • Aynen gaz odasında öldürün bizi de bitsin bu zulüm

5|0
    0|0
  • Sen erkekleri sadece çocuk yapmak icin kullanılan bir malzeme olarakmı görüyorsun. Soru baştan sona saçmalık dolu Kadınlar erkegin sol kalçasından varoldular sen agzından çıkanın farkında degilsin galiba. Verdigin bilgi işe yarar gibi görünsede kemikten üretilen sperm %100 hamile kalmanıza yararmı yarasa bile saglıklı dogarmı bebek orasıda muallakta kalır. Kız bebek olmasıda bambaşka bir boyut. Bunlar teoride kalacak gibi görünüyor açıkcası , bilgi kesinleşmeden paçayı sıvama sonradan çok erkek ararsın feminist seni. Yıllar önce üretilen dezenfektanlara bile şimdilerde kansere yol açıyor dedi ihrac eden ülkeler ve en başta kendileri yasakladı satışını ve kullanışını.

2|0
    1|0
  • Katliam yapmayın bize sjjsjsks

1|0
    0|0
  • 3-5 yıl vaktimiz var beyler mikebildiğimizi mikeriz aefghıkg 😑

1|0
    0|0
  • Ne ilginç bir soru :) hani bu kadınların en büyük hayali gelinlik giyip düğününde bekar kız arkadaşlarına çiçek atmakti? Birde hafta sonu kocasına melemen yapmak falan vardı sanırım 😂😂😂

0|0
    0|0
    • O klasik kadınların hayali😄

• O çalışmalar çok pahalı ve doğacak çocuk sadece kız olabilir ve de sağlıklı doğacak olması belli değil

0|0
    0|0
    • Ilerde neler olur bilinmez

• Peki tam olarak beni aydınlatır misin ben kök hücre bagislayabilir miyim yani nasıl olacak o

• www.kizlarsoruyor.com/.../a71611-kok-hucre-bagisi-ile-hayat-kurtarin

Bu bence'mde detaylı yazdım okuyabilirsin ama kısa özet geçeyim, Kızılayın bağış merkezlerine gidip kan tahlili veriyorsun onlar senin kanını örnek olarak saklıyorlar ve test ediyorlar, eğer uygun olursa sana haber veriyorlar.

• Onu yapacak kadınlar zengin oluyor yalnız siz yine hamzaya mahmuta muhtaçsınız artislenmeyin fazla bana sorarsan ben zaten dünyaya canlı getirme karşıtıyım :D

0|0
    0|0
    • Ilerde ucuz olur 😛 bekleriz

• Orjinali gibi olurmu la :)
    Çakma çin çocukları gibi olurlar sonra
    :)

0|0
    0|0
  • Bu lezbiyen veya erkek düşmanı feminist kadınlar için iyi haber kendilerinden bir tane daha sahalara kazandıracaklar

0|0
    0|0
  • Kaç yıl önceki haberden daha yeni mi haberinizi oluyo. O doğucak çocukların sadece kız olucağınıda biliyosundur heralde.

0|0
    0|0
    • Biliyordum zaten

• Sadece kızlarla dolu bir dünya istiyosanız erkeklere ihtiyacınız yoktur ya da oğlunuzun olmasını istemiyosanız.

• O kadar degil de Öyle bir dünya fena olmazdı aslinda

• Erkek önemsiz değersiz hissettiğinde hırçınlaşır sanırım ki herkes kullanacak diye bişey yok bu yöntemi velevki herkes kullandı bildiğin her kadın bu yöntemi kullanır oldu sence ne olur? Bence hiç hoş olmaz

0|0
    0|0
  • O şekilde sadece kız üretebiliyorsun. çünkü sizin genetik yapınızda hiçbir şekikde Y yok. yani kız kıza bir dünya istiyorsanız kaval kemiğinizke iyi geçinin. yok erkeksiz olmaz diyorsanız bize iyi davranın 😂

0|1
    0|0
  • Hayırldısı

0|0
    0|0
  • Tamam bir kıyamet alameti daha :D (Erkekler azalacak, kadınlar çoğalacak.) [Buhari]

0|0
    0|0
    • Aaa aşkım gelmiş naberrsin askim

• Sorun değil böceğimm😍💋 ço opüyorum seni😂💋 😂✋

• Bende seni aşkım :D 😘 💕 💏

• evet ama kız çocuk oluyor öyle erkek isteyenlerde olur

0|0
    0|0
  • erkekleri damızlık olarak görmek..
    hala böyle kadınlar var demek ki..

1|0
    0|0
    • Erkeklerin toplumdaki öneminin azalacagi kadinlarinkinin artacagi günleri görmek
      Hala böyle ihtimaller varmış demek ki

• kadınların önemi toplumda hiçbir zaman azalmadı..
      sorunuz sadece üreme ile ilgili..

• Tabiki azalmadi doğuda ya da kirsal kesimler de yasanilanlar da masallardan ibaret
      Sorum ureme ile ilgili ama en basitinden bir sey soyleyeyim annelerin erkektir yapar bile sözüne bir cevap kadındır yapar!

• Sizin için kotu olmazmi kendi kendinizi hamile bırakmış olmaz misiniz ensest gibi birşey değilmi

0|0
    0|0
    • Hayır ilgisi yok onunla

• ya gen olarak cok tehlıkelı dınen sakıncalı bılıme karşı değilim ırk olarak ınsanların genetıgı bozulabılr. yapılacaksa kımlık olarak dıkatlı olunması lazım

• Umarim olumlu sonuçlanır

• tabi kalmayacak

0|0
    0|0
  • Çocuğun babam nerde dediğinde kemik iliğini gösterirsin artık

3|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor... ;